Jest 305 produktów.
 • Napój energetyczny z dodatkiem aminokwasów oraz naturalnej kofeiny.

  5,99 zł
 • BCAA XTRA DRINK to napój gazowany o smaku pomarańczowym przeznaczony dla osób aktywnych - nie tylko nawadnia organizm, ale również doskonale uzupełnia pulę aminokwasów BCAA dostarczanych do organizmu.

  2,98 zł
 • Jedna butelka Nutrend BCAA Mega Shot 60 ml dostarcza trzech najważniejszych aminokwasów we właściwej proporcji. Dzięki niej szybko dostarczysz sobie energii, niezbędnej do wydajnego treningu i będziesz mógł trenować znacznie dłużej. Koniec z mieszaniem odżywek w shakerze.

  3,48 zł
 • BIOTECH AAKG to szot z szybkowchłanialną argininą, który powoduje wyrzut tlenku azotu do mięśni, co z kolei prowadzi do zwiększenia światła naczyń krwionośnych i powoduje tzw. pompę mięśniową. AAKG 7800 to bardzo silny suplement, z wyjątkowo wysoką zawartością L-argininy! Forma shotu pozwala zabrać go ze sobą wszędzie.

  5,99 zł
 • OLIMP L-Glutamine Mega Caps zawiera 100% aminokwasu - glutaminy, który korzystnie wpływa na budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Ponadto glutamina działa antykatabolicznie.

  10,99 zł
 • Suplement diety zawierający potężną i niespotykaną dotąd dawkę 7500 mg wysoko przyswajalnego alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG), uzupełniający dietę w L-argininę. Wykorzystuje nowatorską formułę Liquid Technology, która pozwala na natychmiastowe przyswojenie zawartych w formie płynnej składników aktywnych, bez opóźnienia typowego dla tabletek czy kapsułek.

  6,98 zł
 • Preparat zawiera 1100 mg aminokwasów rozgałęzionych w każdej kapsułce. Tak duże stężenie umożliwia stosowanie niewielkiej dawki preparatu dla dostarczenia optymalnych ilości aminokwasów rozgałęzionych - bardzo ważnych substancji dla osób aktywnych fizycznie.

  10,99 zł
 • Nowy

  Orzeźwiający produkt zawierający nie tylko aminokwasy rozgałęzione, ale także kofeinę i taurynę.

  3,94 zł
 • Nowy

  Orzeźwiający produkt zawierający nie tylko aminokwasy rozgałęzione, ale także kofeinę i taurynę.

  3,94 zł
 • BCAA Xtra drink Caffeine to napój sportowy do stosowania przed treningiem. Wzbogacona wersja popularnego drinka dostarcza porcję BCAA oraz kofeiny, więc jeszcze skuteczniej pomoże zoptymalizować intensywność treningową, pobudzić do ciężkiej pracy i ograniczyć katabolizm. 

  2,99 zł
 • BCAA shot sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku aminokwasów. Jedna porcja w postaci wygodnej buteleczki dostarczy Ci 3000 mg aminokwasów rozgałęzionych oraz 500 mg L-argininy. Dodatek witamin B-6 oraz B-12 wpłynie na zmniejszenie uczucia zmęczenia i poprawi wchłanianie suplementu.

  4,99 zł
 • BIOTECH BCAA Zero to aminokwasy rozgałęzione - leucyna, izoleucyna i walina, w optymalnej proporcji 2:1:1. Skład wzbogacono dodatkowo o glutaminę i witaminę B6, co czyni preparat bardzo dobrą opcją antykataboliczną, pozytywnie wpływającą na regenerację okołotreningową.

  68,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 305

Aminokwasy

Co to są aminokwasy?

Wiele osób zastanawia się co to są aminokwasy. Spieszymy z odpowiedzią: aminokwasy to elementy strukturalne białek – są one niezbędne do przeprowadzania procesów metabolicznych, zachowania prawidłowej homeostazy, zachowania wysokiej skuteczności procesów regeneracyjnych. Stosowanie aminokwasów w suplementacji diety wpłynie pozytywnie na efekty budowania masy i rzeźby. Skąd brać aminokwasy? Co to są aminokwasy? Dlaczego okażą się one niezbędne dla sportowca?

Dla sportowców - aminokwasy siłownia

Stosowanie aminokwasów przez sportowców jest codzienną praktyką – aminokwasy siłownia wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, bezpośrednio wpływają również na ochronę mięśni przed katabolizmem. Regularne stosowanie aminokwasów wpłynie na masę ciała – aminokwasy na masę dostępne są w naszej ofercie w różnorodnych formach.

Jak wybrać aminokwasy na mase

Wybór aminokwasów na masę nie musi być trudny – jeśli jesteśmy na początku naszej sportowej drogi warto po prostu poradzić się doświadczonego trenera czy też specjalisty od żywienia. Dodatkowo możemy także dowiedzieć się o rodzajach aminokwasów oraz fakcie, że na półkach sklepów znajdziemy zarówno preparaty oparte na jednym aminokwasie, jak i na całej ich mieszance.

Aminokwasy po treningu

Wiele osób stosuje aminokwasy po treningu – przyczyny tego są dwie. Pierwsza to zatrzymanie katabolizmu mięśni, czyli ich rozpadu po dużym wysiłku. Wiele aminokwasów dedykowanych jest również na noc. Druga istotna kwestia to niedopuszczenie do czerpania energii z mięśni podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

Czy w suplementach znajdę aminokwasy naturalne?

Zaletą aminokwasów dostępnych w formie suplementów jest fakt, że są one wolne od wiązań chemicznych z innymi cząsteczkami. Wpływa to na ich szybkość przyswajania przez jelito. Aminokwasy naturalne pozwolą na szybką redukcję tkanki tłuszczowej oraz na budowanie masy.

Aminokwasy w tabletkach czy aminokwasy w płynie?

Wiele osób zastanawia się, czy lepsze okażą się aminokwasy w tabletkach i w kapsułkach, czy aminokwasy w płynie. Warto zwrócić uwagę, że w zależności od preparatu może wahać się stężenie danego produktu. Przed zakupem konkretnego suplementu warto przeczytać skład, aby dopasować dawki do swoich potrzeb. Wiele osób jest zdania, że aminokwasy w kapsułkach czy w płynie są lepiej przyswajalne oraz stanowią mniejsze obciążenie dla naszego żołądka.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?