Ratio Protein Bars

new_118.jpg

Jest 6 produktów.
  • Ratio Bar to białko i węglowodany w proporcji 6:1. Świetny zamiennik posiłku w zdrowej diecie dzięki, któremu ilość węglowodanów masz zawsze pod kontrolą. Wszystkie batonu ratio nie zawierają glutenu, białek sojowych, składników modyfikowanych genetycznie.

  • Baton białkowy ze specjalnie wyważonym, pod kątem osób aktywnych składem, stanowiący świetną alternatywę dla niezdrowych przekąsek.

  • 30 gramów białka, 11 gramów węglowodanów oraz 5 gramów błonnika w formie rewelacyjnego batona z musli owsianego oblanego kremowym jogurtem. Świetnie się sprawdza w postaci szybkiej przekąski lub deseru.

  • Ratio Bar to białko i węglowodany w proporcji 7:1. Świetny zamiennik posiłku w zdrowej diecie dzięki, któremu ilość węglowodanów masz zawsze pod kontrolą. Wszystkie batonu ratio nie zawierają glutenu, białek sojowych, składników modyfikowanych genetycznie.

  • 30 gramów wysokiej jakości białka, 6 gramów węglowodanów i zaledwie 2 gramy cukru w formie rewelacyjnego preclowego batona oblanego pyszną czekoladą. Świetnie się sprawdza w postaci szybkiej przekąski lub deseru.

  • Idealne połączenie chrupiących migdałów i słodkiego karmelu z dodatkiem 30 gram białka w postaci batona, a do tego jest niskokaloryczny. Jeżeli szukasz batona który będzie zarówno smaczny, niskokaloryczny jak i wesprze Cię w drodze do wymarzonych mięsni, to ten jest właśnie dla Ciebie.

Wyświetlane 1 - 6 z 6

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?