Buff Bake

Producent żywności z naturalnych składników bez konserwantów.
Jest 6 produktów.
 • BUFF BAKE Almond Butter Coffee Bean 368 g to masło migdałowe o smaku kawy. Produkt doskonale pasuje do Twojej porannej filiżanki kawy i pozwala dobrze rozpocząć dzień. Masło migdałowe dostarcza białka serwatkowego, naturalnego cukru z kokosa i sporej dawki zmiksowanych ziaren kawy. Postaw na jego wyraźny smak!

  55,00 zł
 • Buff Bake nie przestaje zaskakiwać swoich klientów produktami, takimi, jak BUFF BAKE Almond Butter Cookie 368 g. To masło migdałowe, w którym udało połączyć się pyszny smak ciastek i skład, korzystny dla osób, które trenują. To naturalne masło migdałowe, które można jeść na wiele sposobów.

  55,00 zł
 • Masło migdałowe, które jest nie tylko pyszne, ale także można stosować je podczas diety. W skład BUFF BAKE Snickerdoodle 368 g wchodzą prażone migdały, naturalne białka oraz nasiona chia i lnu. Świetne uzupełnienie diety osób, które trenują na siłowni lub zajmują się fitnessem. Jego największą zaletą jest doskonały smak.

  55,00 zł
 • Buff Bake to marka, która oferuje znacznie więcej, niż zwykłe, zdrowe masło z fistaszków. BUFF BAKE Peanut Butter Choco Chip 368 g ma bardzo mało cukru, zawiera zdrowe kwasy omega-3 i omega-6 i zawiera dużo czarnej czekolady. Ludzie uwielbiają ten produkt ze względu na naturalny smak i dużą ilość naturalnych białek.

  45,00 zł
 • Masło orzechowe, dostarczające dużej ilości białka. W jego skład wchodzą fistaszki, nasiona chia i lnu, które uzupełniają niedobór kwasów omega-3 i omega-6 i błonnika. Smak kokosa pasuje nawet najbardziej wymagającym osobom, dlatego warto go wypróbować. BUFF BAKE Peanut Butter Cranberry Coconut 368 g to zdrowa alternatywa dla innych produktów.

  45,00 zł
 • Masło orzechowe, dostarczające dużej ilości białka. W jego skład wchodzą fistaszki, nasiona chia i lnu, które uzupełniają niedobór kwasów omega-3 i omega-6 i błonnika. Smak cynamonu pasuje nawet najbardziej wymagającym osobom, dlatego warto go wypróbować. BUFF BAKE Peanut Butter Cinnamon Raisin 368 g. to zdrowa alternatywa dla innych produktów.

  45,00 zł

Wyświetlane 1 - 6 z 6

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?