Jest 18 produktów.
 • To bezkaloryczny uniwersalny olej rzepakowy w spreju. Nadaje się do gotowania, pieczenia, a także jako baza do dressingów. Zamiast zużywać łyżkę oleju do każdego posiłku, wystarczy spryskać powierzchnię patelni odrobiną oleju Best Joy. Zastąpienie niezdrowych tłuszczów bezkalorycznym olejem pozwoli cieszyć się smakiem ulubionych potraw, bez rezygnowania z...

  34,98 zł
 • To bezkaloryczny uniwersalny olej rzepakowy w spreju. Nadaje się do gotowania, pieczenia, a także jako baza do dressingów. Zamiast zużywać łyżkę oleju do każdego posiłku, wystarczy spryskać powierzchnię patelni odrobiną oleju Best Joy. Zastąpienie niezdrowych tłuszczów bezkalorycznym olejem pozwoli cieszyć się smakiem ulubionych potraw, bez rezygnowania z...

  21,98 zł
 • Maślany bezkaloryczny olej w spreju. Nadaje się do gotowania, pieczenia oraz smażenia.

  21,98 zł
 • Spędzaj więcej czasu delektując się deserem, niż sprzątając po jego przygotowaniu.Niskokaloryczny PAM Baking Cuisson łączy formułę nieprzywierającego oleju z mąką pszenną tworząc produkt, który ułatwia równomierne rozprowadzenie na całej powierzchni blachy czy bardziej skomplikowanej formy do pieczenia. Użycie go zapewnia łatwe wyjęcie...

  18,99 zł
 • Bezkaloryczny olej, przystosowany do smażenia w wysokich temperaturach. Idaelny do steków i ryb - nie wysusza mięsa.

  38,98 zł
 • Tłuszcz w kuchni nie musi oznaczać od razu tłustej kuchni. Niskokaloryczne oleje PAM dowodzą, że nawet smażyć i piec można bez niepotrzebnych kalorii.

  28,99 zł
 • PAM Coconut Oil to olej w spreju na bazie oleju kokosowego. Bardzo fajna alternatywa, kiedy Twoja żona lub wybranka Twojego serca leje ogromne ilości oleju na patelnię lub do sałatek. Dzięki formie spreju będziesz pewien, iż nie zużywasz go więcej niż należy. A dodatkowo ma unikalny, naprawdę dobry smak, który pokochasz.

  34,98 zł
 • Olej kokosowy w spreju doskonale zastąpi tradycyjny tłuszcz do smażenia. Dzięki systemowi rozpylania cienkiej warstwy oleju, nie dostarczasz organizmowi zbędnych kalorii, co jest nieocenioną zaletą w diecie redukcyjnej. Cienka powłoka pokrywająca patelnię umożliwi osiągnięcie smaku i aromatu smażonej potrawy bez przesycenia jej tłuszczem. 

  12,98 zł
 • Czosnkowy bezkaloryczny olej w spreju. Nadaje się do gotowania, pieczenia oraz smażenia.

  21,98 zł
 • Prawdziwa oliwa z pierwszego tłoczenia na zimno w sprayu, jako rewekacyjna fuzja starego z nowym.

  21,98 zł
 • Olej kokosowy do smażenia w sprayu.

  20,98 zł
 • Oliwa z oliwek w spreju doskonale zastąpi tradycyjny tłuszcz do smażenia. Dzięki systemowi rozpylania cienkiej warstwy, nie dostarczasz organizmowi zbędnych kalorii, co jest nieocenioną zaletą w diecie redukcyjnej. Cienka powłoka pokrywająca patelnię umożliwi osiągnięcie smaku i aromatu smażonej potrawy bez przesycenia jej tłuszczem. 

  21,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 18

Spray do smażenia

Gotowanie i smażeniemogą okazać się wspaniałą przygodą – wystarczy kilka garnków, odpowiednie produkty i sprawdzony przepis. Samodzielnie przygotowywanie sobie posiłków może być również wskazane w czasie konkretnych diet czy zaleceń dietetycznych. Bardzo często samodzielnie gotują dla siebie sportowcy – wtedy posiłki mają określona kaloryczność. Bez względu na to kim jesteś spray do smażenia z pewnością ułatwi proces przygotowywania potraw.

Pam spray do smażenia

Czym jest Pam spray do smażenia? Jest to produkt kulinarny, przeznaczony do smażenia mięs, warzyw, ryb i innych produktów spożywczych. Zaletą tego produktu jest jego wygodna forma – koniec z tłustymi blatami, dłońmi, uchwytami garnków. Wykorzystując Pam spray do smażenia wystarczy jedna aplikacja, aby wydobyć z pojemnika niezbędną ilość tłuszczu. Pan spray do smażenia jest produktem chętnie stosowanym w profesjonalnych kuchniach – wynika to z jego doskonałego składu.

Pam bezkaloryczny spray do smażenia

Klasyczne oleje stosowane do smażenia posiadają wiele kalorii – jedna łyżka oleju to ok. 90 kcal. Wykorzystując Pan bezkaloryczny spray do smażenia możemy mieć pewność, że ilość kalorii zostanie zmniejszona… praktycznie do zera! Jak to możliwe? Pam bezkaloryczny spray do smażenia ma tak rozbudowaną formułę, że wystarczy jego niewielka ilość, aby dokładnie pokryć powierzchnię patelni tłuszczem. Dzięki niewielkiej ilości produktu usmażymy ulubione dania i zmniejszymy ich kaloryczność! Pam bezkaloryczny spray do smażenia dostępny jest w wielu opcja, m.in. jako olej kokosowy czy klasyczny olej z dodatkiem aromatycznych przypraw. Dzięki beztłuszczowemu produktowi do smażenia zmienimy jakość naszych dań na lepszą!

Beztłuszczowy spray do smażenia

Gdzie sprawdzi się beztłuszczowy spray do smażenia? Z pewnością chętnie skorzystają z niego osoby przebywające na dietach oraz osoby aktywne, dbające o wysoką jakość codziennych posiłków. Beztłuszczowy spray do smażenia zalecany jest również w sytuacjach, kiedy pragniemy obniżyć kaloryczność potrawy. Dodatkowo beztłuszczowy spray do smażenia jest chętnie wykorzystywany wszędzie tam, gdzie ceni się proste i skuteczne rozwiązania.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?