Opinie o Nas

Torby treningowe

Osoby aktywnie korzystające z siłowni czy basenów wiedzą, jak ważna jest dobra torba treningowa. Torby treningowe znajdziemy dzisiaj wszędzie: w sklepach dla sportowców, sklepach outdoorowych, u producentów toreb. Jakie parametry powinny być dla nas ważne podczas ich wyboru?

Torby treningowe – dlaczego okażą się niezbędne?

Torby treningowe to niezbędnik dla każdej osoby aktywnej. Wizyta na siłowni, w klubie fitness czy też na basenie nie może się bez nich obyć. Torby treningowe służą przede wszystkim do przenoszenia ubrań sportowych, butów. Ze względu na ich dużą pojemność bez trudu zmieścimy w nich także ręcznik niezbędny na siłowni czy basenie, klapki, kosmetyki czy też bidon z wodą.

Torby sportowe treningowe mogą posiadać dodatkowe kieszonki na dokumenty, klucze. Wielu producentów wyposaża torby treningowe w kieszenie wodoodporne – można w nich schować mokry ręcznik czy strój kąpielowy. Wysokiej klasy torby treningowe znajdziemy w sklepach producentów, sportowych sklepach stacjonarnych i internetowych

Torby treningowe męskie – z czego są tworzone?

Torby treningowe męskie i torby treningowe damskie różnią się od siebie zazwyczaj wymiarami oraz kolorystyką. To, co je łączy, to materiały. Producenci dokładają wszelkich starań, aby torby treningowe damskie były odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem brudu, uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem, powstawaniem dziur.

Torby treningowe męskie tworzone są zazwyczaj z materiałów syntetycznych - chętnie wykorzystywany jest poliester. Włókna poliestrowe zapewniają gęsty splot, przez co torby treningowe męskie są odporniejsze na uszkodzenia. Torby treningowe damskie posiadają wnętrze usztywnione na dnie – dzięki temu torbę znacznie łatwiej zapakować i przenosić.

Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie rączek, przez które możemy nieść torbę w jednej ręce. Torby treningowe męskie posiadają również pasek pozwalający na zawieszenie torby na ramieniu – to wygodna opcja, kiedy chcemy mieć wolne ręce. Torby treningowe damskie mogą mieć dodatkową poduszeczkę na tym pasku, aby nie ocierać o obojczyki w trakcie chodzenia.

Torby treningowe damskie – wspaniały design i funkcjonalność!

Torby treningowe damskie odznaczają się wspaniałym designem – projektanci stawiają na modne wzory i interesującą kolorystykę. Taka torba z pewnością stanie się ciekawym uzupełnieniem całego wyposażenia sportowego oraz sprawi, że z większą przyjemnością chodzić będziemy na treningi. Torby treningowe męskie utrzymane są zazwyczaj w stonowanej kolorystyce.

Aktywne filtry