Opinie o Nas

Lista produktów marki CreGAAtine

  • Wyspecjalizowana marka
  • Unikalna kreatyna
  • Naukowo udowodnione, dla sportowców

 

Wyspecjalizowana marka

Marka CreGAAtine to wysoce wyspecjalizowana firma. W przeciwieństwie do większości firm suplementacyjnych, oferujących szeroki wybór suplementów, CreGAAtine stworzyło jeden, najwyższej jakości produkt, zapewniając 100% wkład w skuteczność tego konkretnego suplementu.

 

Unikalna kreatyna

Kreatyna CreGAAtine to unikalne połączenie monohydratu kreatyny oraz kwasu guanidynooctowego (GAA). Monohydrat kreatyny to forma o największej zawartości substancji czynnej, z kolei GAA jest prekursorem kreatyny, który lepiej przenika barierę krew-mózg, uzupełniając skuteczniej zapasy kreatyny w mózgu. To szczególnie istotne dla osób starszych czy zawodników sportów walki, stosujących kreatynę w celu poprawy funkcji kognitywnych i wsparcia mózgu.

 

Naukowo udowodnione, dla sportowców

Kreatyna CreGAAtine posiada solidne poparcie w badaniach naukowych, była analizowana w ponad 200 publikacjach. Co więcej, jest w pełni bezpieczna i wolna od dopingu, o czym świadczy certyfikat Informed Sport. Dzięki temu, kreatyna CreGAAtine to doskonały wybór dla sportowców i osób starszych!


Top produkty CreGAAtine:

 

Aktywne filtry