Muscle Pharm

Muscle Pharm to amerykańska firma, której produkty są ukłonem w stronę prawdziwych sportowców. Wnikliwe testy suplementów przeprowadzone w specialnie stworzonym do tego centrum badawczym sprawiają, że otrzymujemy produkt dopracowany pod każdym możliwym względem. Dowodem na to jest szereg nagród przyznanych w kategoriach takich jak: "Marka roku", "Suplement roku", "Najlepsze opakowanie roku" i wiele innych, których przez ostatnie 4 lata było aż piętnaście. Najbardziej znane suplementy Muscle Pharm to seria produktów wydana pod patronatem Federacji MMA UFC oraz najnowsza linia odżywek sygnowana przez samego Arnolda Schwarzenegger'a.

Jest 5 produktów.
 • RECON jest kompleksowa formuła potreningowa, zawierająca składniki regenerujące oraz odbudowujące włókna mięśniowe.

  148,98 zł
 • Nowa odsłona znanej na całym świecie formuły przedtreningowej spod znaku Muscle Pharm. Idealne połączenie składników przydatnych w porze okołotreningowej tworzy unikalny suplement skierowany głównie do osób chcących zwiększyć swoje zdolności wysiłkowe, siłę oraz wytrzymałość bez efektu pompy mięśniowej - przede wszystkim zawodników sportów...

  78,99 zł
 • Muscle Pharm Z-Core PM  pomaga odbudowywać uszkodzone tkanki, produkuje hormony anaboliczne ale przedewszystkich wprowadza w głębszy i efektywniejszy sen. Preparat wspomaga również podnoszenie poziomu wolnego testosteronu co powoduje zwiększenie libido. 

  78,99 zł
 • Kreatyna firmy Muscle Pharm, to gwarancja jakości, czystości i doskonałej przyswajalności. Forma chemiczna - monohydrat - jest najbardziej popularną i pożądaną tego związku. Produkt polecany osobom, dla których nie tylko ważna jest szybkość przyrostów masy mięśniowej, ale i ich jakość. Skutecznie wspomaga treningi zarówno nastawione na wzrost siły, jak i...

  58,98 zł
 • Dzięki zastosowaniu BCAA w formule 3:1:2 aminokwasy są dostarczane równomiernie od początku do samego końca treningu. Ta specjalna formuła dostarcza więcej leucyny i waliny niż izoleucyny.

  68,99 zł

Wyświetlane 1 - 5 z 5

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?