Muscle Pharm

Muscle Pharm to amerykańska firma, której produkty są ukłonem w stronę prawdziwych sportowców. Wnikliwe testy suplementów przeprowadzone w specialnie stworzonym do tego centrum badawczym sprawiają, że otrzymujemy produkt dopracowany pod każdym możliwym względem. Dowodem na to jest szereg nagród przyznanych w kategoriach takich jak: "Marka roku", "Suplement roku", "Najlepsze opakowanie roku" i wiele innych, których przez ostatnie 4 lata było aż piętnaście. Najbardziej znane suplementy Muscle Pharm to seria produktów wydana pod patronatem Federacji MMA UFC oraz najnowsza linia odżywek sygnowana przez samego Arnolda Schwarzenegger'a.

Jest 42 produktów.
 • -25%

  Nowa odsłona znanej na całym świecie formuły przedtreningowej spod znaku Muscle Pharm. Idealne połączenie składników przydatnych w porze okołotreningowej tworzy unikalny suplement skierowany głównie do osób chcących zwiększyć swoje zdolności wysiłkowe, siłę oraz wytrzymałość bez efektu pompy mięśniowej - przede wszystkim zawodników sportów...

  59,00 zł 78,99 zł
 • RECON jest kompleksowa formuła potreningowa, zawierająca składniki regenerujące oraz odbudowujące włókna mięśniowe.

  148,98 zł
 • Kreatyna firmy Muscle Pharm, to gwarancja jakości, czystości i doskonałej przyswajalności. Forma chemiczna - monohydrat - jest najbardziej popularną i pożądaną tego związku. Produkt polecany osobom, dla których nie tylko ważna jest szybkość przyrostów masy mięśniowej, ale i ich jakość. Skutecznie wspomaga treningi zarówno nastawione na wzrost siły, jak i...

  58,98 zł
 • Muscle Pharm Z-Core PM  pomaga odbudowywać uszkodzone tkanki, produkuje hormony anaboliczne ale przedewszystkich wprowadza w głębszy i efektywniejszy sen. Preparat wspomaga również podnoszenie poziomu wolnego testosteronu co powoduje zwiększenie libido. 

  78,99 zł
 • Dzięki zastosowaniu BCAA w formule 3:1:2 aminokwasy są dostarczane równomiernie od początku do samego końca treningu. Ta specjalna formuła dostarcza więcej leucyny i waliny niż izoleucyny.

  68,99 zł
 • Assault dostarcza paliwa potrzebnego podczas ciężkich treningów charakteryzujących się wysokim obciążeniem wytrzymałościowym i siłowym. Już jedna porcja Assault daje wymierny efekt podnosząc wydajność i intensywność twojego treningu i utrzymując ją na stałym poziomie aż do końca treningu.

  158,99 zł
 • Zwiększa produkcję testosteronu, zwiększa ilość wolnego testosteronu, reguluje poziomu estrogenów, zmniejsza uczucie zmęczenia i zwiększa siłę, zwiększa utlenianie komórkowe, wspiera funkcje mentalne 

  138,99 zł
 • COMBAT wyprodukowany przez Muscle Pharm to technologicznie zaawansowana proteinowa super odżywka. Sportowcy od dawna wiedzą że wysokiej jakości białko jest kluczowe w procesie budowania i utrzymania mięśni w czasie procesu zdrowego kształtowania ciała oraz usuwania tłuszczu. 

  199,00 zł
 • MUSCLE PHARM Perform Elite wspomaga: wytrzymałość podczas walki, budowę mięśni, intensywność treningu oraz zaopatruje komórki mięsni w niezbędne składniki. Nie ważne jak intensywny będzie twój trening – jeżeli twoje ciało nie będzie odpowiednio zaopatrywane twój wysiłek nie przyniesie efektu.

 • Czy masz wrażenie, że Twoje mięśnie nie regenerują się tak szybko, jakbyś tego chciał? Wypróbuj preparat MusclePharm Recon 600 gramów, który pozwala na zregenerowanie organizmu po intensywnym treningu. Środek dba o wszystkie fazy regeneracji, dostarczając węglowodanów, białek, minerałów i antyutleniaczy.

  89,00 zł
 • Podczas odchudzania potrzebujesz preparatu, który dostarczy Ci energii, pomoże spalić tłuszcz i wspomoże usuwanie wody zorganizmu. Takie właściwości ma Shred Matrix 120 kapsułek, zawierający bogactwo substancji aktywnych. Dzięki niemu odchudzanie stanie się znacznie prostsze.

  138,98 zł
 • RECON to kompleksowa formuła potreningowa, zawierająca składniki regenerujące oraz odbudowujące włókna mięśniowe.

  148,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 42

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?