Pasy, taśmy, haki treningowe

Pasy, taśmy, haki treningowe
Pasy kulturystyczne pomagają odciążyć mięśnie tułowia, odpowiadające za stabilizacje kręgosłupa . Są niezbędnym dodatkiem do treningów z dużymi ciężarami. Odpowiadają za usztywnienie sylwetki oraz pozwalają na większą stabilizację ciała podczas wykonywania danego ćwiczenia.
Jest 44 produktów.
 • Tego typu pas wyszczuplający podnosi temperaturę Twojego ciała przyspieszając w ten sposób przemianę materii, co skutkuje spalaniem tkanki tłuszczowej i w efekcie utratą zbędnych kilogramów. 

  24,99 zł
 • Paski treningowe firmy Trec to gwarancja bezpieczeństwa na treningu i jeszcze większych ciężarów. Umożliwiają przeprowadzanie intensywnych ćwiczeń siłowych odciążając przedramiona. Szczególnie polecane w takich ćwiczeniach jak podciąganie, martwy ciąg, czy wiosłowanie. 

  18,99 zł
 • Taśma wzmacniająca łokieć, pomocna przy wyciskaniu.

  49,00 zł
 • Podstawa bezpiecznego treningu bokserskiego w profesjonalnych warunkach, z asygnatą renomowanej firmy Power System, jednego z najlepszych producentów tej gałęzi rynku.

  15,00 zł
 • Metalowe haki przeznaczone do ciężkich ćwiczeń. Wyściełane delikatną pianką dla komfortu w obrębie nadgarstków. Gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.

  53,00 zł
 • Bardzo wytrzymała wszechstronna guma treningowa. Przeznaczona jest do treningu funkcjonalnego, zarówno na siłowni lub klubie fitness jak i w domu. Właściwości gumy Power System Cross Band pozwalają na ćwiczenie z różnymi stopniami progresywnego oporu (pomiędzy 10 a 35 kg).

  75,00 zł
 • Pas wykonany z mocnej, elastycznej i trójwarstwowej skóry - cienkie wyścielenie pianką dla wygodnego przylegania pomiędzy dwoma warstwami skóry, - ciężka klamra dla ścisłego przylegania, - podwójna linia obszycia nadająca trwałość.

  59,00 zł
 • Produkt doskonale sprawdza się podczas treningów, które szczególnie obciążają nadgarstki. Stabilizatory są dedykowane osobom, które chcą do minimum ograniczyć ryzyko kontuzji. Produkt jest bardzo prosty w użytkowaniu, przekonaj się sam!

  35,00 zł
 • Paski na nadgarstki szerokie - usztywniacze zakładane na nadgarstki wzmacniają uchwyt i zabezpieczają ścięgna i stawy przed kontuzjami. Ułatwiają wykonywanie ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej, obręczy barkowej, bicepsów i tricepsów.

  25,00 zł
 • Profesjonalne haki treningowe z pasem zabezpieczającym na nadgarstki. Umożliwiają zwiększenie ciężaru ułatwiając wykonywanie ćwiczeń na mięśnie grzbietu i pleców ( np.: podciąganie na drążku, wiosłowanie sztangą, martwe ciągi itp.)

  39,00 zł
 • ANKLE SUPPORT PRO zapewnia wygodną stabilizację i ucisk. Ma to na celu zmniejszenie bólu oraz zwiększenie ruchomości stawów. Dodatkowo elastyczne zapięcie pozwala dopasować opaskę do stopy.

  29,00 zł
 • Power System Cross BAND LEVEL 1 to bardzo wytrzymała, wszechstronna guma treningowa. Przeznaczona do treningu funkcjonalnego zarówno na siłowni, w klubie fitness jak i w domu. Właściwości gumy Power System Cross Band pozwalają na ćwiczenie z różnymi stopniami progresywnego oporu - LEVEL 1 / Kolor żółty - stanowi najmniejszy opór.

  39,00 zł
 • przystosowane do obciążeń bawełniane tworzywo chroni kolano, długość opaski pozwala na dodatkowe owinięcie w celu zwiększenia stabilności, zamknięcie na rzep zapewnia dopasowanie, rozmiary: standardowy ( jeden rozmiar),

  69,00 zł
 • Taśma wzmacniająca kolana, pomocna w wielu ćwiczeniach - siadach, ciągach i wszędzie tam, gdzie kolano narażone jest na ciężką pracę i duże obciążenia.

  69,00 zł
 • Bardzo wytrzymała wszechstronna guma treningowa. Przeznaczona jest do treningu funkcjonalnego, zarówno na siłowni lub klubie fitness jak i w domu. Właściwości gumy Power System Cross Band pozwalają na ćwiczenie z różnymi stopniami progresywnego oporu (pomiędzy 15 a 40 kg).

  85,00 zł
 • KNEE SUPPORT PRO zapewnia wygodną stabilizację i ucisk. Ma to na celu zmniejszenie bólu oraz zwiększenie ruchomości stawów. Dodatkowo elastyczne zapięcie pozwala dopasować opaskę do kolana. Opaska została tak zaprojektowana, aby rozkładać i zmniejszać przeciążenia podczas wysiłku oraz zapobiegać zsuwaniu lub skręcaniu się taśm.

  35,00 zł
 • Parametry techniczne:Długość: 104 cm Szerokość: 64 mm Obwód: 208 cm Kolor: Czarny Opór: 25-65 kg

  149,00 zł
 • Bardzo wytrzymała wszechstronna guma treningowa. Przeznaczona jest do treningu funkcjonalnego, zarówno na siłowni lub klubie fitness jak i w domu. Właściwości gumy Power System Cross Band pozwalają na ćwiczenie z różnymi stopniami progresywnego oporu (pomiędzy 22 a 50 kg).

  109,00 zł
 • Profesjonalne uchwyty łączą w sobie funkcje rękawic treningowych, oraz ochraniaczy nadgarstków. Znakomicie dopasowują się do kształtu dłoni, zapewniając pełen komfort podczas podnoszenia ciężarów. Jest to produkt o dużym stopniu elastyczności, który posiada dodatkowe wzmocnienia zlokalizowane w okolicy nadgarstków.

  35,00 zł
 • Opaska zapewnia stabilizację, ucisk, a także rozgrzewa chronione miejsce. Redukuje ból związany z przeciążeniami. Stabilizator to wsparcie dla zesztywniałych, kontuzjowanych lub bolących stawów a podczas treningów chroni kontuzjowane stawy i ścięgna.

  35,00 zł
 • Łokieć to staw, który bardzo często ulega uszkodzeniu podczas treningu. Jeśli chcesz uchronić się od kontuzji lub stabilizować łokieć po urazie, który już nastąpił, wybierz POWER SYSTEM Opaska na łokieć. Opaska została wykonana z lekkiego tworzywa, które przepuszcza powietrze i odprowadza pot, a jednocześnie świetnie stabilizuje.

  30,99 zł
 • Uraz kolana może na długi czas wyeliminować sportowca z treningów, dlatego najlepiej mu zapobiegać. POWER SYSTEM Opaska na kolano to produkt, który bardzo dobrze dopasowuje się do Twojego kolana i stabilizuje je, chroniąc przed naciągnięciem. Ten ochraniacz nie ogranicza ruchu tego stawu, co jest dużym plusem.

  35,00 zł
 • POWER SYSTEM Opaska na kostkę zapewnia dobrą stabilizację stawu skokowego dla osób, które uprawiają sport. Największym plusem tej opaski jest dokładne wyprofilowanie – po jej założeniu nie będziesz musiał denerwować się o to, że opaska zsuwa się ze stopy lub zwija się. Opaska ma także otwór na piętę.

  30,99 zł
 • POWER SYSTEM Opaska na nadgarstek może być stosowana na przykład przez osoby, które chcą uchronić się przed urazem, lub są w trakcie rehabilitacji. Dzięki niej usztywnisz nadgarstek, nie ograniczając jego ruchomości. W opakowaniu znajdują się dwie opaski. Produkt jest łatwy do zakładania i zdejmowania.

  25,00 zł

Wyświetlane 1 - 24 z 44

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?