Peak

new_75.jpg

Jest 7 produktów.
 • Plutonium dostarczy Ci wszystko, co spowoduje rozszerzenie Twoich komórek do granic możliwości. Twoja muskulatura zostanie naładowana najbardziej pożądanymi substancjami odżywczymi, dodatkowo doznasz niesamowitej pompy mięśniowej.

  219,00 zł
 • Glutamine jest to wysoko skoncentrowany kompleks amino kwasu, dobrze się wchłania dzięki dodaniu D-pinitolu i piperyny i ma pozytywny wpływ na regenerację, objętość mięśni i układ odpornościowy. Ogólne efekty zależą od nawyków żywieniowych i stosowanie dodatkowych suplementów (takich jak białko, węglowodany i kreatyny).

  98,99 zł
 • Ultra A-Z to kompletny zestaw wszystkich witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz najsilniejszych antyoksydantów, uzyskanych z ekstraktu zielonej herbaty i pestek winogron.

  24,99 zł
 • Whey Fusion jest białkiem najwyższej jakości dla najbardziej ambitnych sportowców z zawartością 85% białka w suchej masie i wartością biologiczna 104 - 159. Uzupełniony o L-Leucynę i peptydami z Izolatu Serwatki.

  188,98 zł
 • Kremowe masło z nerkowców, bez dodatku soli i cukru. 100% zmielonych orzechów gwarantuje wysoką jakość produktu. Świetny dodatek do omletów, owsianek czy szejków - wykorzystanie zależy tylko od Twojej kulinarnej wyobraźni.

  24,99 zł

Wyświetlane 1 - 7 z 7

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?