Fizjoterapia to nie tylko praca z ciałem. To praca z człowiekiem, dzięki właśnie takiej pracy obydwoje znaleźliśmy wspólny język zawodowy podczas jednego ze szkoleń.  Obydwoje pracowalismy w tym czasie w różnych miejscach, jednak powstał pomysł na stworzenie wspólnego  gabinetu. Efektem tego myślenia jest przyjazne dla pacjenta miejsce a przede wszystkim sposób w jaki otoczony jest on opieką.

Badamy i analizujemy co pozwala na  dostosowanie celowanej terapii, która będzie najskuteczniejsza. W naszej pracy kierujemy się zasadą patrzenia na problem pacjenta globalnie. Nasz rozwój osobisty i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych pozwala nam patrzeć na pacjenta szczerzej.

Ogromnie cenimy sobie współpracę pacjent-terapeuta, dlatego każda osoba wychodząca z naszego gabinetu otrzymuje zalecenia w postaci ćwiczeń. Nie popadamy w schematy, ponieważ każdy pacjent jest dla nas indywidualnością. Na co dzień w naszym gabinecie wykorzystujemy głównie terapię manualną, masaż, pinopresurę i suche igłowanie. Piątek wieczór jest natomiast czasem na spakowanie książki tableta i paru wędek by w weekend odpocząć nad wodą.

Zapraszamy do kontaktu  LINK