Rozpisanie suplementacji

Suplementy diety zawsze były i będą nieodzownym elementem żywienia osób aktywnych i trenujących zawodowo. Obecnie na rynku możemy znaleźć szeroką gamę różnego rodzaju specyfików, pochodzących od najróżniejszych producentów. Nie inwestuj w środki, które nie mają potwierdzonego działania, stawiaj na pewne i sprawdzone firmy. Nie sugeruj się tylko ceną produktu, ale jego składem i renomą.

W naszym centrum dietetyki dobierzemy odpowiednie suplementy, dostosowując je do Twojego celu.


Suplementacja dla początkujących

Jeśli masz problem z pokryciem zapotrzebowania na energię, makroskładniki, witaminy i składniki mineralne, suplementy diety mogą Ci to ułatwić. Pragniesz przyspieszyć procesy regeneracyjne, zwiększyć potreningową odpowiedź anaboliczną organizmu czy zwiększyć tempo redukcji tkanki tłuszczowej? Przemyślany plan suplementacji pomoże Ci w tym.

Suplementacja Pro

Odpowiednia suplementacja jest jednym z czynników składających się na sukces w sporcie zawodowym. Jeśli chcesz być osiągać lepsze wyniki Twój trening i dieta muszą być na najwyższym poziomie. W tym momencie na powodzeniu zaważyć może profesjonalna suplementacja. Gdy w każdym tygodniu występuje wiele jednostek treningowych, procesy regeneracji mogą zostać zaburzone, a zapotrzebowania na kluczowe składniki diety wzrosnąć diametralnie. Aby utrzymać reżim maksymalnego wysiłku, musisz zrobić wszystko aby nie doprowadzić do przetrenowania. W tej sytuacji główną rolę będzie odgrywał odpowiedni dobór suplementów.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?