Opinie o Nas

DOCTOR`S BEST Koenzym Q10 Bioperine 200mg 60 vgels.

DOCTOR`S BEST  Koenzym Q10 Bioperine 200mg 60 vgels.
search

DOCTOR`S BEST Koenzym Q10 Bioperine 200mg 60 vgels.

Producent: Kod produktu: ZDR001240
Produkt niedostępny
149.99 zł
Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / DOCTOR`S BEST Koenzym Q10 Bioperine 200mg 60 vgels.

Kasia

Świetny koenzym q10 od Doctor's Best, o zwiększonej wchłanialności. Nie tylko opóźnia starzenie, ale działa bardzo fajnie jako wspomagacz dla mózgu, bo dużo łatwiej i przyjemniej się pracuje z tym suplementem.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.