Opinie o Nas

Doctors Best Natural Vitamin K2 + D3 with MenaQ7 180mcg 60 vcaps.

Doctors Best Natural Vitamin K2 + D3 with MenaQ7 180mcg 60 vcaps.
search

Doctors Best Natural Vitamin K2 + D3 with MenaQ7 180mcg 60 vcaps.

Producent: Kod produktu: WIT000472
Produkt niedostępny
139.99 zł
Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

MenaQ7® crystals are derived from soy-free fermentation of chickpeas.  Vitamin K is a family of fat-soluble vitamins with similar structures, but different metabolic properties. Vitamin K2 belongs to the group of Vitamin K compounds called “menaquinones” which demonstrate greater bioactivity when compared to Vitamin K1. Vitamin K2 is absorbed more completely, remains in the body longer, and delivers more benefits for bones, blood vessels and other soft tissues.

Opinie / Doctors Best Natural Vitamin K2 + D3 with MenaQ7 180mcg 60 vcaps.

Loniek

Produkt dobry jak wszystko z tej firmy, ale jeśli chodzi o substancje dodatkowe w nim zawarte to trochę więcej wymagam od tak renomowanej firmy

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.