Opinie o Nas

PHYTOCHEM BCAA 2000 180 tabl.

PHYTOCHEM BCAA 2000 180 tabl.
search

PHYTOCHEM BCAA 2000 180 tabl.

Producent: Kod produktu: Vat000572
Produkt niedostępny
148.99 zł

(41.38 zł 100g)

Tax included

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opis Produktu

BCAA 2000 - Preparat zawierający niezbędne do życia aminokwasy łańcuchowo rozgałęzione, które nie są wytwarzane przez organizm dlatego muszą być dostarczane z zewnątrz z pokarmem.Każda tabletka zawiera 2 gramy BCAA.

Bardzo wysokie stężenie oraz perfekcyjny proces produkcji zapewnia 100% przyswajalność tego preparatu. Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA- branched chain aminoacids). Zaliczamy do nich 3 aminokwasy: izoleucynę, leucynę i walinę. Dzienne zapotrzebowanie na te aminokwasy wynosi około 3 dziennie u przeciętnego człowieka a u sportowców 0d 4 do 10 gram dziennie.

Aminokwasy rozgałęzione stanowią około 1/4 składników białek mięśni, mogą też być łatwo użyte do syntezy glukozy. Uważa się że podawanie BCAA przeciwdziała zmęczeniu ośrodkowego układu nerwowego. Aminokwasy BCAA mają przeciwdziałać przechodzeniu do mózgu tryptofanu, aminokwasu będącego prekursorem serotoniny.

Niektórzy badacze uważają, że podawanie BCAA poprawia zdolność do długotrwałych wysiłków tlenowych. Sugeruje się też że BCAA przeciwdziałają rozpadowi białek po treningu. Uważa się że ich wysokie stężenie we krwi hamuje katabolizm wysiłkowy. Wysoki poziom BCAA zmniejsza też katabolizm białek podczas głodzenia. Stymulują one wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu.

Aminokwasy łańcuchowo rozgałęzione: zapobiegają rozpadowi białek ustrojowych,normalizują pracę mózgu, wspierają tworzenie się serotoniny,łagodzą objawy zmęczeniu po wysiłku fizycznym ,usuwają uczucie zmęczenia,przyspieszają odchudzanie.

Doskonałe przy odchudzaniu, robieniu tzw. rzeźby oraz szczególne skuteczne w okresie budowania masy mięśniowej. Można łączyć z dawkowaniem kreatyny lub stosować w przerwie między cyklami kreatynowymi.

Sposób użycia

Od 2-6 tabletek dziennie w dawkach podzielnych: przed wysiłkiem, po wysiłku, rano i przed snem.

Skład

 

Aminokwasy rozgałęzione z ekstraktu z melasy, substancja wiążąca: fosforan wapnia, aromat identyczny z naturalnym, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu.

 

Bialans aminokwasowy

na 100 g

na 2000 mg

L-Leucyna

33,87 

677

L-Isoleucyna

21,54

430

L-Walina

24,61

492

Opinie / PHYTOCHEM BCAA 2000 180 tabl.

Mateusz

Aminkowasy najwyższej jakości. Można ich nasypać mniej niż w przypadku niektórych firm, a działanie jest i tak mocniejsze. Zdecydowana poprawa parametrów wysiłkowych i regeneracji.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.