Opinie o Nas

Doctors Best Ubiquinol 100mg 60 gels.

Ostatnie sztuki w magazynie!

Doctors Best Ubiquinol 100mg 60 gels.
search

Doctors Best Ubiquinol 100mg 60 gels.

Producent: Kod produktu: ZDR000595
w magazynie
229.99 zł
Tax included

Check availability in our stores
  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / Doctors Best Ubiquinol 100mg 60 gels.

Karola

Naprawdę mocny antyoksydant, zdecydowanie obowiązkowy suplement dla każdego, kto nie chce się starzeć. Oprócz tego ubiquinol wspomaga odporność, pracę serca i w ogóle jest dobry na ukrwienie. Do tego Doctor's Best ma certyfikat Kaneka Quality, co jest bardzo ważnym aspektem przy wyborze suplementów.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty