Opinie o Nas

SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik 500 mg 200 caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

SOLGAR Błonnik z Babki płesznik 200 caps.
search

SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik 500 mg 200 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR001120
w magazynie
104.99 zł
Tax included

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

Check availability in our stores
  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik 500 mg 200 caps.

Beata

Dla osoby z wyciętym woreczkiem żółciowym błonnik to podstawa prawidłowej pracy wątroby. Nie zawsze mam czas na gotowanie warzywnych posiłków. Błonnik od Solgara bardzo pomaga mi w dostarczeniu zalecanej przez lekarza dziennej porcji błonnika

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.