Opinie o Nas

NOW FOODS Chewable GABA, Taurine, Inositol and Theanine 90 chewables

NOW FOODS Chewable GABA, Taurine, Inositol and Theanine 90 chewables
search

NOW FOODS Chewable GABA, Taurine, Inositol and Theanine 90 chewables

Producent: Kod produktu: AMI000669
Produkt niedostępny
75.00 zł
Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / NOW FOODS Chewable GABA, Taurine, Inositol and Theanine 90 chewables

Psychol

Kombinacja GABA, tauryny, inozytolu i teaniny to jak precyzyjny eksperyment w laboratorium mojego organizmu. Tabletki do ssania oferują praktyczną formę dostarczania tych kluczowych składników, dzięki czemu mogę eksperymentować z równowagą neurochemiczną w trakcie codziennego życia. To jak subtelny układ równań chemicznych, które pomagają utrzymać mój umysł w stanie harmonii i spokoju.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty