Opinie o Nas

OPTIMUM Gold Standard Gainer 3250g Czekolada

OPTIMUM Gold Standard Gainer 3250g Czekolada
search

OPTIMUM Gold Standard Gainer 3250g Czekolada

Producent: Kod produktu: ODŻ000392#Chocolate
Produkt niedostępny
369.98 zł

(11.38 zł 100g)

Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / OPTIMUM Gold Standard Gainer 3250g Czekolada

Karol_96

Cena może jak za gainer niby wysoka, ale warto spróbować, ponieważ jest mało węgli prostych. Gainer jest oparty na węglach z ziemniaków, grochu i płatków owsianych,a zastosowane MCT wzbogaca produkt. Zauważyłem znaczną różnicę po stosowaniu tego gainera i daje 5 za jakość, bo znacząco mi pomógł podbić na masie

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty