Opinie o Nas

MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g

MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g
search
 • MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g
 • MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g
 • MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g

MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g

Producent: Kod produktu: ODŻ000520
Produkt niedostępny
269.00 zł

(5.38 zł 100g)

Tax included

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399.00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

Opinie / MUSCLE CLINIC GainUp 5000 g

MaciekPaker

Lecę z nim już drugi okres masowy i jestem bardzo zadowolony. Białko w nim zawarte jest dobrej jakości, dobre węgle i super smak. Potężna dawka dobrych kalorii, prawie bez cukru, to szybkie przyrosty, a do tego witaminy i minerały. Muscle Clinic robi bardzo dobre odżywki.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.