Opinie o Nas

RULE 1 Gain 10lbs SMAKI CZEKOLADOWE

RULE 1 Gain 10lbs SMAKI CZEKOLADOWE
search

RULE 1 Gain 10lbs SMAKI CZEKOLADOWE

Producent: Kod produktu: ODŻ000553
Produkt niedostępny
529.99 zł

(11.66 zł 100g)

Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / RULE 1 Gain 10lbs SMAKI CZEKOLADOWE

Pitbull

Często nie mam czasu na spożycie trzeciego posiłku w ciągu dnia i moja dieta przez to też nie najlepiej się prezentuje. Szejki gainerów więc są dla mnie bardzo dobrą alternatywą. Rule jako jedyny ma chyba tak dobry skład, ponieważ węglowodany nie składają się z samej maltodekstryny za co bardzo plusuje, białka natomiast to nie sama serwatka a mieszanka wpc, wpi, wph. Chcąc chociaż w minimalnym stopniu zachować pozory zdrowej diety picie gainera od rula jest u mnie wskazane a podejrzewam, że nie jestem jedyny, który tak w biegu żyje więc zachęcam, polecam, warto.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.