Opinie o Nas

TREC Peptyd Glutaminy 400 grams

TREC Peptyd Glutaminy 400 grams
search

TREC Peptyd Glutaminy 400 grams

Producent: Kod produktu: Vat000337
Produkt niedostępny
78.99 zł

(19.75 zł 100g)

Tax included

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399.00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

Product description

PEPTIDE GLUTAMINE is an easily absorbable L-glutamine in a peptide form. 
PEPTIDE GLUTAMINE contains the highest quality pure L-glutamine peptide obtained through a multi-stage purification and spray drying process, significantly improving its bioavailability.

Application method

Use a single serving – 5 g (1 scoop) – 3–4 times a day with 300 ml of water. 
On workout days: 1st serving in the morning after getting up, 2nd serving immediately after workout, 3rd serving between meals, 4th serving at bedtime. 
On non-workout days:1st serving in the morning after getting up, 2nd and 3rd serving between meals, 4rd serving at bedtime.

Ingredients

The content in 100 g:

 • Protein 76,00 g
 • Carbohydrates 11,90 g
 • Fat 4,50 g 

Energy value per 100g: 1661 kJ / 392 kcal

Opinie / TREC Peptyd Glutaminy 400 grams

Robert

W stosunku do "zwykłej" glutaminy którą do tej pory stosowałem ta jest wyczuwalnie lepsza. Nie mam na myśli stosowania do treningów ale w celu wyeliminowania problemów jelitowych. Po kilku dniach stosowania ustały dolegliwości ze strony układu pokarmowego więc postanowiłem pociągnąć drugą puszkę. Oprócz tego że jelita lepiej pracują (nie mam wzdęć, kolek czy jeżdżenia) to od dawna nie miałem nawet kataru czyli flora skutecznie zwalcza szkodliwe wirusy. Zastanawiałem się jaki to ten specyficzny smak, ale teraz już wiem, to posmak pszenicy, bo z niej peptydy pochodzą. Dobry produkt.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty