Opinie o Nas

BAD ASS Flex 30 saszetek

BAD ASS Flex 30 saszetek
search

BAD ASS Flex 30 saszetek

Producent: Kod produktu: OCH000200
Produkt niedostępny
129.00 zł
Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / BAD ASS Flex 30 saszetek

Jahaś

Z dodatkiem kolagenu typu drugiego, robi bardzo dobrą robotę, polecam. Nie ma co oczekiwać, że po dwóch dniach już się odczuje ulgę, stawy nie regenerują się tak szybko, potrzebna jest przynajmniej 2-3 miesięczna kuracja. Dlatego znacznie lepiej jest zapobiegać zamiast leczyć i stosować sobie takie preparaty raz na jakiś czas profilaktycznie.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty