Opinie o Nas

SWANSON Pau Darco Liquid Extract 29,6ml

SWANSON Pau Darco Liquid Extract 29,6ml
search

SWANSON Pau Darco Liquid Extract 29,6ml

Producent: Kod produktu: ZDR000546
Produkt niedostępny

The lowest price of the product 53.99 zł in day 26.03.2023

53.99 zł
43.19 zł Save 20%

(145.91 zł 100g)

Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / SWANSON Pau Darco Liquid Extract 29,6ml

Jacek

Nie jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju suplementów, ale to naprawdę działa! Miałem styczność z Pau D'Arco innych firm i nie było na pewno tak skuteczne. Ostatnio wyleczyłem nim bakteryjne zapalenie gardła i obyło się bez antybiotyku

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 22 241 41 41. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty