Opinie o Nas

SWEDISH Fucked UP Headshot 100ml

Ostatnie sztuki w magazynie!

SWEDISH Fucked UP Headshot 100ml
search

SWEDISH Fucked UP Headshot 100ml

Producent: Kod produktu: Pro000812
w magazynie
Flavor: Cola
9.99 zł

(9.99 zł 100ml)

Tax included

Check availability in our stores
  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / SWEDISH Fucked UP Headshot 100ml

Komisarz Gibert

Mordy to jest kozacki szocik jaki piłem prawdziwy majstro wśród smaków i pobudzaczy. Wrzuciłem wariacika na obroty i wycisnąl ze mnie ile sie da. Po 20 miałem trening wieczorem dałem radę i jeszcze hantlowałem na kwadracie. Totalny jazda ! Ale nie bierzcie go przed zmrokiem gdyż potrafi obudzić w człowieku demony, ale ja ćwiczyłem dalej i to właśnie polecam.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty