Opinie o Nas

FITNESS AUTHORITY Iso Core 2 kg SMAKI CZEKOLADOWE

FITNESS AUTHORITY  Iso Core 2 kg SMAKI CZEKOLADOWE
search

FITNESS AUTHORITY Iso Core 2 kg SMAKI CZEKOLADOWE

Producent: Kod produktu: Vat006062
Produkt niedostępny
258.99 zł

(12.95 zł 100g)

Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Opinie / FITNESS AUTHORITY Iso Core 2 kg SMAKI CZEKOLADOWE

Lilka

Spoko tańsza opcja izolatu ale nie równa się z Yamamoto. Miałam już oba i niestety ale czuć znaczną różnicę w jakości chociażby w samopoczuciu po wypiciu jest diametralna. Do tej pory stosowałam ten na co dzień ale chyba czas przejść na coś lepszego jednak cena mnie tutaj jeszcze zatrzymuje :p

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty