Opinie o Nas

JARROW FORMULAS OPCs + 95 100mg 100 caps.

JARROW FORMULAS OPCs + 95 100mg 100 caps.
search

JARROW FORMULAS OPCs + 95 100mg 100 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000966
Produkt niedostępny
94.99 zł
Tax included

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399.00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Other Ingredients: cellulose, magnesium stearate (vegetable source) and silicon dioxide. Capsule consists of bovine gelatin.

No wheat, gluten, soybeans, dairy, egg, fish/shellfish, or peanuts/tree nuts.

Take 1 capsule per day or as directed by your qualified healthcare professional.

Opinie / JARROW FORMULAS OPCs + 95 100mg 100 caps.

igor

Jest to według mnie jeden z lepszych suplementów na poprawę profilu lipidowego i wsparcia układu krążenia. Osobiście przy mocnej suplementacji szczególnie muszę brać pod uwagę kondycję serca i całego układu sercowo naczyniowego. Po badaniach krwi zauważyłem zdecydowaną poprawę.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.