Zamienniki posiłków

Zamienniki posiłków
Jest 12 produktów.
 • -18%

  Owies jest jednym z najpopularniejszych źródeł składników odżywczych. Dla Twojej wygody połączyliśmy już w naszym produkcie owies oraz wysokiej jakości białko serwatki w celu stworzenia posiłku, który może być stosowany o dowolnej porze dnia aby wesprzeć Twoją aktywność.

  4,49 zł 5,48 zł
 • Smaczny napój białkowy o niskiej zawartości tłuszczu, nie zawiera dodanych węglowodanów w procesie produkcji.

  6,49 zł
 • Shake & Wait to innowacyjny produkt, który pomoże Ci łatwo i przyjemnie zgubić zbędne kilogramy. Ten pyszny pudding obfituje w pełnowartościowe białko oraz błonnik - składniki zapewniające długotrwałe uczucie sytości. Dodatek kofeiny i L-karnityny pomaga szybciej spalać nadmiar tkanki tłuszczowej, a chrom zmniejsza apetyt, zwłaszcza na słodkie przekąski.

  3,98 zł
 • X-Treme Carbo – Prot to gotowy do spożycia napój węglowodanowo – białkowy, zawierający 52 g pełnowartościowego białka, łatwo i przez dłuższy czas dostępną energię w postaci odpowiednio dobranych węglowodanów oraz witaminę B1. Przygotowany w 82 % na bazie odtłuszczonego mleka i 7,5 % białka mleka. Poddany sterylizacji cieplnej UHT, homogenizowany. 

  13,98 zł
 • Mieszanka do samodzielnego, szybkiego przygotowania wykwintnego deseru, będącego alternatywą dla tradycyjnego budyniu. Jedna porcja Protein Pudding dostarcza organizmowi dużej dawki czystej proteiny mlecznej, pochodzącej z koncentratu białka serwatkowego oraz kazeinianu wapnia.

  48,99 zł
 • Białkowy koktajl o kremowej konsystencji. Deser łatwy w przygotowaniu, wystarczy zmieszać z wodą i gotowe.

  78,99 zł
 • Protein Brownie zawiera kompletne źródła białek: białko serwatki i białko jaja, które wspierają organizm wszystkimi niezbędnymi aminokwasami, w tym dziewięcioma egzogennymi.

  58,99 zł
 • Owies jest jednym z najpopularniejszych źródeł składników odżywczych. Dla Twojej wygody połączyliśmy już w naszym produkcie owies oraz wysokiej jakości białko serwatki w celu stworzenia posiłku, który może być stosowany o dowolnej porze dnia aby wesprzeć Twoją aktywność.

  78,99 zł
 • Mieszanka do samodzielnego, szybkiego przygotowania wykwintnego deseru, będącego alternatywą dla tradycyjnego budyniu. Jedna porcja Protein Pudding dostarcza organizmowi dużej dawki czystej proteiny mlecznej, pochodzącej z koncentratu białka serwatkowego oraz kazeinianu wapnia.

  48,98 zł
 • Łatwy do przygotowania deser o wysokiej zawartości białka. Wystarczy wymieszać w shakerze odpowiednią porcję proszku z wodą, by uzyskać kremowy pudding. Dostępny w czterech smakach pudding zawiera kilka źródeł białka, co czyni go jeszcze bardziej interesującym zamiennikiem posiłku.

  58,98 zł
 • Protein Pudding to wysokobiałkowy deser w proszku. 

  52,98 zł
 • MY PROTEIN Protein Pudding 125 g to białko w formie waniliowego puddingu. Zapomnij o konieczności szukania shakera – 15 gram białka jest gotowe do przyjęcia bezpośrednio po otwarciu opakowania. Wygodna i bardzo smaczna forma odżywki białkowej, która nie zawiera zbędnych tłuszczy i węglowodanów.

Wyświetlane 1 - 12 z 12

Zamienniki posiłków- są to kompleksowe kompozycje składników pokarmowych , stanowiące wygodną alternatywę dla klasycznego posiłku. Ułatwiają prowadzenie diety zarówno nisko-, jak też wysokokalorycznej, z jednoczesnym uzupełnieniem niezbędnych składników odżywczych ..

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?