Opinie o Nas

Naleśniki białkowe

Długi i wyczerpujący trening jest podstawą do budowania formy oraz masy mięśniowej. Aby jednak mieć pewność, że faktycznie działamy na rzecz naszego organizmu nie powinniśmy zapominać o odpowiednio dopasowanym posiłku. Poza klasycznymi daniami, które możemy przygotować w domu, producenci suplementów dla sportowców przygotowali prawdziwy hit – naleśniki białkowe. Co warto o nich wiedzieć?

Naleśniki białkowe jako produkt wspomagający dietę!

Wiele osób zapyta: w czym naleśnik może być lepszy od porcji odżywki białkowej czy dania mięsnego? Otóż białkowe naleśniki to produkt przygotowany przez doświadczonych dietetyków i lekarzy. Skład bazy do przygotowania smacznych amerykańskich pancakesów zawiera duże ilości protein, niezbędnych w procesach regeneracyjnych, jak również węglowodany, mikroelementy i witaminy.

Naleśniki proteinowe dla sportowców

Baza pod białkowe naleśniki to idealne rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy po treningu nie ma siły czy możliwości przygotowania sobie pełnowartościowego posiłku domowego. Naleśniki białkowe można łączyć z dowolnymi syropami, owocami czy innymi dodatkami.

Białkowe naleśniki oferowane w naszym sklepie posiadają różnorodny skład – wiele z oferowanych produktów posiada kilka rodzajów białek o różnorodnym czasie wchłaniania. Dzięki temu osoba aktywna nie tylko zaspokoi głód, ale i wspomoże organizm w budowaniu masy mięśniowej.

Naleśniki z odżywką białkową

Naleśniki białkowe z bananem są także niezastąpione podczas diety – dzięki nim możliwe jest dostarczenie do organizmu sporej dawki niezbędnych składników odżywczych. Białkowe naleśniki dostępne są w szerokiej gamie smakowej – każdy znajdzie coś dla siebie. To także wspaniała przekąska, która skutecznie pozwoli na zaspokojenie głodu.

Białkowe Naleśniki z bananem dla smakoszy

Jedną z najchętniej kupowanych odmian tego produktu są naleśniki białkowe z bananem. Wspaniały smak oraz idealne proporcje różnorodnych białek sprawiają, że białkowe naleśniki z bananem cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Kto kupuje białkowe naleśniki z bananem? Przede wszystkim są to stali bywalcy siłowni oraz klubów fitness. Naleśniki białkowe z bananem okażą się świetnym posiłkiem po całodniowej aktywności w górach czy na rowerze!

Aktywne filtry