Opinie o Nas

Strefa Mocy to polska sieć sklepów specjalizujących się w odżywkach, suplementach diety i preparatach prozdrowotnych. Działamy od 1999 r. oferując nie tylko sprzedaż, ale również czynne doradztwo w zakresie żywienia i treningu. Akcesoria treningowe, shakery, odżywki, witaminy, suplementy – wszystko to znajdziecie również w naszym sklepie online.

Niezależnie od dyscypliny, jaką trenujesz – bieganie, kolarstwo, kulturystyka, crossfit, a może wspinaczka? - na pewno znajdziesz u nas suplementy i odżywki, dzięki którym Twoje sukcesy sportowe pojawią się szybciej i łatwiej. A może robisz sylwetkę na lato albo chcesz schudnąć dla zdrowia i dobrego samopoczucia? Nasi doradcy, a wśród nich doświadczeni trenerzy i dietetycy, z całą pewnością będą wiedzieli, jak Ci pomóc!

Pamiętaj, że prawidłowo dobrana dieta i suplementacja są równie ważne dla osiągnięcia Twojego celu sportowego lub sylwetkowego. Zapraszamy Cię do naszych sklepów stacjonarnych i do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – chętnie pomożemy Ci dobrać witaminy, dobre białko, aminokwasy BCAA, kreatynę i inne, mniej popularne, a skuteczne suplementy. Jeśli potrzebujesz  rękawiczek na trening, gum do ćwiczeń czy pasa kulturystycznego – również polecamy naszą ofertę!

Pierwszy nasz oddział otworzyliśmy przy Al. Solidarności w Warszawie, Strefa Mocy nie jest jednak jedynie sklepem z suplementami diety i akcesoriami do treningu. Jeśli organizujesz imprezę sportową, zawody, integrację firmową lub inne wydarzenie, w którym moglibyśmy Ci pomóc – zachęcamy do zapoznania się z podstroną  'eventy' i do kontaktu! Z przyjemnością przygotujemy też  szkolenie – lub pakiet szkoleń – z zakresu dietetyki, suplementacji lub treningu  specjalnie dla Twojego zespołu.