Olej MCT

Olej MCT
Jest 11 produktów.
 • Olej MCT z firmy Olimp dostarcza wartościowej energii pochodzącej z roślin - w pożywieniu głównym źródłem MCT jest olej kokosowy. Łańcuchy kwasów tłuszczowych o średniej długości wchłaniają się z układu pokarmowego z pominięciem trawienia,sprawnie dostarczają energii, a do utlenienia potrzebują dwukrotnie mniej tlenu niż inne kwasy tłuszczowe. 

  34,98 zł
 • Trec Olej MCT to unikalny rodzaj tłuszczu bardzo szybko wykorzystywany przez organizm w celach energetycznych. Zastosowanie MCT w codziennej diecie wspomaga zaoszczędzić zapasy glikogenu w trakcie wysiłku. Dostarcza on ponad 100% więcej efektywnej energii niż węglowodany i białka.

  32,99 zł
 • MCT to tłuszcze o średniej długości łańcucha węglowego będące niezwykle łatwo przyswajalnym, znakomitym źródłem energii, szczególnie zalecane w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Regularne stosowany wspiera procesy anaboliczne i ułatwia odchudzanie.

  99,98 zł
 • MCT to tłuszcze o średniej długości łańcucha węglowego będące niezwykle łatwo przyswajalnym, znakomitym źródłem energii, szczególnie zalecane w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Regularne stosowany wspiera procesy anaboliczne i ułatwia odchudzanie.

  58,98 zł
 • MCT z oleju kokosowego. Olej MCT to tłuszcze o średniej długości łańcucha węglowego będące niezwykle łatwo przyswajalnym, znakomitym źródłem energii, szczególnie zalecane w okresie wzmożonej aktywności fizycznej.

  84,98 zł
 • Biodostępny olej MCT w wygodnej formie kapsułek od cenionego amerykańskiego producenta. MCT to tłuszcze o średniej długości łańcucha węglowego będące niezwykle łatwo przyswajalnym, znakomitym źródłem energii, szczególnie zalecane w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Regularne stosowany wspiera procesy anaboliczne i ułatwia odchudzanie.

  64,99 zł
 • Wysokiej jakości średniołańcuchowe trójglicerydy pochodzące z kokosa bogate w kwas kaprylowy i kaprynowy to wydajne i skuteczne źródło energii dla mięśni oraz mózgu. MCT zwiększa wydolność mięśni, ochrania je przez procesami katabolicznymi i ma działanie energetyzujące.

  40,98 zł
 • Odpowiednie spożycie zdrowych tłuszczy ma wpływ na wiele przemian w naszym organizmie. Olej kokosowy jest dobrym źródłem średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych MCT, które dostarczają energii, szczególnie podczas wysiłku fizycznego.

  48,98 zł
 • MCT to tłuszcze o średniej długości łańcucha węglowego będące niezwykle łatwo przyswajalnym, znakomitym źródłem energii, szczególnie zalecane w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Regularne stosowany wspiera procesy anaboliczne i ułatwia odchudzanie.

  74,62 zł
 • MCT to tłuszcze o średniej długości łańcucha węglowego będące niezwykle łatwo przyswajalnym, znakomitym źródłem energii, szczególnie zalecane w okresie wzmożonej aktywności fizycznej.

  74,99 zł
 • MCT Oil jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych: kaprylowego (C8) oraz kaprynowego (C10) z minimalną ilością kwasu laurynowego (w porównaniu do innych konwencjonalnych produktów oleistych MCT i standardowego oleju kokosowego). MCT jest szybko wchłaniany, co zapewnia szybkie dostarczanie paliwa do organizmu.

  94,98 zł

Wyświetlane 1 - 11 z 11

Olej MCT pozyskiwany z kokosa to doskonałe źródło tłuszczów, a dokładniej kwasów tłuszczowych o łańcuchach średniej długości, które powinno szczególnie zainteresować osoby aktywne fizycznie i starające się o utratę zbędnych kilogramów. Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe szybko trafiają do najbardziej potrzebujących energii tkanek nie obciążając żołądka. Szybko dostarczają energię bezpośrednio do mięśni poprawiając zdolności wysiłkowe, zmniejszając straty glikogenu i zużycie aminokwasów. Dodatkowo dzięki silnym właściwościom ketogenicznym i termogenicznym są idealnym uzupełnieniem posiłku, pomocnym szczególnie w niskowęglowodanowych dietach redukcyjnych – ograniczają łaknienie i zapobiegają narastaniu nowej tkanki tłuszczowej.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?