Bezproblemowe zwroty i wymiany

Na StrefaMocy.pl kupisz wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości w oryginalnych opakowaniach. Setki pozytywnych opinii od zadowolonych klientów potwierdza jakość zarówno sprzedawanych produktów jaki i naszej obsługi. Jednak jeśli zdarzy się, że zakupione produkty nie będę w pełni spełniać Twoich wymagań - możesz je zwrócić lub wymienić na innych towar, bez żadnych pytań z naszej strony. Możesz użyć formularza zwrotu lub po prostu do nas napisać albo zadzwonić.

Dla Twojej wygody czas na ewentualny zwrot zakupów wynosi 30 dni. Według polskiego prawa możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni, ale wiemy, że będziesz zadowolony/a i dla Twojego bezpieczeństwa wydłużyliśmy ten okres do miesiąca.

Na wymianę lub zwrot towaru masz 30 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją przy konstruowaniu oferty i ulepszaniu działania naszego sklepu.

  1. Zwracany / wymieniany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania.
  2. Pobierz z naszej strony formularz odstąpienia od umowy (Pobierz formularz odstąpienia od umowy format PDF).
  3. Zapakuj produkty wraz z formularzem i rachunkiem i odeślij na adres: Strefa Mocy Al. Solidarności 129/131 00-898 Warszawa
  4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze (maksymalnie 3 dni) lub wyślemy pożądany przez Ciebie produkt.


SZYBKIE REKLAMACJE

Bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowane produkty tak więc w przypadku wady produktu lub uszkodzenia podczas transportu. Wystarczy e-mail (na adres biuro@strefamocy.pl) lub telefon (na numer 22 241 41 41) - nie wymagamy wypełniania żadnych formularzy.

Wadliwy produkt wymieniamy niezwłocznie na nasz koszt (włącznie z kosztem dostawy). Pokryjemy również koszty odesłania wadliwego produktu do nas.

Jeżeli wymiana produktu nie będzie możliwa zaproponujemy wybór innego z naszej oferty lub zwrot pełnej wpłaconej kwoty.

 


Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?