Opinie o Nas

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Smak

Smak

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Forma

Forma

Przed treningiem

Przed treningiem

Planowanie treningów z tygodniowym czy dwutygodniowym wyprzedzeniem to świetny pomysł, aby zachować regularność ćwiczeń. Często jednak życie weryfikuje nasze plany. Bywamy nie tylko zmęczeni fizycznie, ale również zdemotywowani, ospali, zniechęceni do ćwiczeń.

Często odkładamy zaplanowane treningi, przez co trudniej nam zrealizować wcześniej zaplanowane cele. Aby móc w pełni realizować swoje plany treningowe zalecane są przedtreningówki. Specjalistyczne preparaty dedykowane osobom aktywnym pomogą skupić się na celach oraz zrealizować założenia treningowe.

Co dają przedtreningówki?

Wiele osób zastanawia się, co dają odżywki przedtreningowe. Są to preparaty o zróżnicowanym składzie, w których kluczowym składnikiem jest kofeina czy też jej pochodne. Producenci wykorzystują naturalne substancje pobudzające, aby dodać nam siły oraz energii niezbędnej do rozpoczęcia treningu. Odpowiednio dobrane mieszanki składników sprawiają, że nasz organizm przygotowany jest na dłuższy trening.

Dobre przedtreningówki

Co w swoim składzie mają dobre przedtreningówki? Poza wspomnianą wcześniej kofeiną w przedtreningówkach znajdziemy taurynę, beta-alaninę, guaranę, l-tyrozynę. Zawarte w przedtreningówkach substancje skutecznie zwiększają skupienie i koncentrację, dodają energii i pozwalają na przyspieszenie rezultatów treningowych.

Najmocniejsze przedtreningówki

Wysokie stężenie niektórych preparatów pozwala stwierdzać, że są to najmocniejsze przedtreningówki. Warto przed ich zastosowaniem zapoznać się ze składem czy ulotką i w razie wątpliwości skontaktować się z dietetykiem i lekarzem.

Polecane suplementy przed treningiem

Wśród licznych preparatów przedtreningowych zaleca się przede wszystkim te posiadające w swoim składzie taurynę i kofeinę. Dzięki tym prostym związkom skutecznie zwiększymy naszą koncentrację, odgonimy znużenie i apatię.

Suplementy przed treningiem a zdrowie

Czy regularne zażywanie przedtreningówek jest zdrowe? Odżywki przedtreningowe a zdrowie to temat bardzo często podnoszony przez samych lekarzy. Faktem jest, że duże stężenie tauryny czy kofeiny w tych preparatach nie jest rekomendowane dla osób o wysokim ciśnieniu tętniczym czy z chorobami serca. Przed rozpoczęciem stosowania preparatów przedtreningowych warto poradzić się dietetyka lub lekarza.

Aktywne filtry