Melatonina

Melatonina
Jest 7 produktów.
 • Ciekawe połączenie ekstraktów roślinnych i melatoniny, które ma za zadanie ułatwić proces zasypiania i poprawić jakość snu. Pomaga przywrócić rytm dobowy zaburzony przez pracę zmianową czy dalekie podróże. Ashwaganda, melisa i szyszki chmielu podnoszą odporność organizmu na stres, utrzymują dobre samopoczucie, działają...

  28,98 zł
 • Wysoka dawka melatoniny (3g) dla osób zmagających się z zaburzeniami snu. Środek polecany przy problemach z zasypianiem, rozregulowaniu rytmu dobowego spowodowanym pracą zmianową lub dalekimi podróżami, także osobom cierpiącym na bezsenność. Ułatwia osiągnięcie pełnej regeneracji, pogłębia sen i pomaga zapobiec stałemu uczuciu zmęczenia...

  12,99 zł
 • Głównym zadaniem melatoniny jest sterowanie zegarem biologicznym oraz regulacja rytmów dobowych - w tym snu oraz czuwania. Przyjmowanie melatoniny przed pójściem spać znacznie ułatwia zaśnięcie - pomaga w wyciszeniu się i skraca czas porzebny na przejście w stan snu. Dzięki przyjęciu melatoniny w formie tabletki do ssania można mieć...

  10,99 zł
 • Scitec Melatonin jest źródłem melatoniny, będącej hormonem produkowanym naturalnie przez szyszynkę w godzinach nocnych (co jest związane z dostępnością światła słonecznego). Melatonina łagodzi odczucia związane z nagłą zmianą strefy czasowej, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

  14,99 zł
 • Głównym zadaniem melatoniny jest sterowanie zegarem biologicznym oraz regulacja rytmów dobowych - w tym snu oraz czuwania. Przyjmowanie melatoniny przed pójściem spać znacznie ułatwia zaśnięcie - pomaga w wyciszeniu się i skraca czas potrzebny na przejście w stan snu. Melatonina z dodatkiem witaminy B6.

  24,99 zł
 • Melatonina koordynuje pracę nadrzędnego zegara biologicznego, regulującego rytm dobowy - m.in. snu i czuwania. Suplementowanie Melatoniny działa wspomagająco w zaburzeniach snu - szczególnie polecamy ją osobom cierpiącym na problemy z zasypianiem, rozregulowanym po długich podróżach czy też intensywnie trenującym i potrzebującym wzmożonej regeneracji.

  13,98 zł
 • Środek polecany przy problemach z zasypianiem, rozregulowaniu rytmu dobowego spowodowanym pracą zmianową lub dalekimi podróżami, także osobom cierpiącym na bezsenność. Ułatwia osiągnięcie pełnej regeneracji, pogłębia sen i pomaga zapobiec stałemu uczuciu zmęczenia towarzyszącemu porankom.

  18,98 zł

Wyświetlane 1 - 7 z 7

Melatonina to neurohormon produkowany przez szyszynkę i regulujący dobowy rytm snu i czuwania. Stosowany głównie jako środek wspomagający leczenie bezsenności, ułatwiający zasypianie i pomocny w rozstrojeniu dobowego rytmu snu, np. związanego z pracą zmianową lub różnicami stref czasowych podczas podróży, znajduje również zastosowanie w suplementacji sportowej jako bezpieczny anabolik o działaniu zbliżonym do testosteronu. Podobnie jak ów hormon za pośrednictwem substancji insulinopodobnej IGF-1 przyczynia się do wzrostu mięśni, będąc równocześnie antagonistą kortyzolu – katabolicznego hormonu odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. W dawce niższej niż 3 mg nie hamuje wydzielania własnego testosteronu w organizmie, a raczej wspiera jego działanie.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?