Nowe produkty

Jest 76 produktów.
 • Nowy

  Suplement na bazie oleju z kryla antarktycznego - bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3, Omega 6 i Omega 9. Obniżają poziom cholesterolu, ciśnienia tętniczego oraz trójglicerydów, poprawiają ogólne zdrowie naszego organizmu, włosów i paznokci oraz pomagają utrzymać prawidłowy stan skóry. Najistotniejszy jest jednak ich wpływ na...

  98,99 zł
 • Nowy

  Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu zdrowych kości. Bierze udział w procesie podziału komórek oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

  48,98 zł
 • Nowy

  Suplement diety w postaci kapsułek  Flow Caps, zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników w postaci  płynnej: wysokiej jakości olej z wątroby rekina i witaminy A, E, D, a także w formie innowacyjnych peletek: cynk w postaci wysoko przyswajalnego chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian cynku) i ekstrakt czosnku.

  26,98 zł
 • Nowy

  Magnez jest składnikiem kości i zębów, stanowi czynnik wzrostu, uczestniczy w przemianie węglowodanów, białek i tłuszczów; warunkuje dostarczenie energii do pracy mięśni, odpowiada za działanie układu sercowo-naczyniowego; chroni przed zmianami miażdżycowymi oraz poprawia pamięć i koncentrację.

  84,98 zł
 • Nowy

  Gymnema sylvestre zawiera kwas gymnemowy, który zmniejsza chęć zjedzenia czegoś słodkiego oraz zapewnia efektywne wykorzystanie glukozy przez organizm.

  18,98 zł
 • Nowy

  ChaiKola ZERO to oparty na naturalnych ekstraktach i aromatach, lekko gazowany napój łączący relaksującą moc herbaty (Chai) i prawdziwy smak orzeszków kola (Kola) dodatkowo wzbogacony aromatami cynamonu, imbiru i goździków.

  3,98 zł
 • Nowy

  Jeden baton to 16 g węglowodanów, w tym jedynie 1,8 g cukrów.

  6,99 zł
 • Nowy

  Napój ChaiMate o smaku pomarańczowym. ChaiMate to napój dla wszystkich ceniących naturalne i dobre produkty. Dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość i smak, a także potrzebują zastrzyku naturalnej energii.

  3,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 76

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?