Kreatyna

Kreatyna
Jest 86 produktów.
 • Sprawdź anaboliczną moc OLIMP CREATINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES®! Ten mikronizowany monohydrat kreatyny pozwoli Ci jeszcze efektywniej kształtować wymarzoną muskularną sylwetkę.

  5,48 zł
 • CM3 firmy Trec to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny.

  81,99 zł
 • TCM Mega Caps® zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu. Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak...

  6,98 zł
 • Optimum Creatine Powder to suplement zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM.

  45,00 zł
 • CM3 to kreatyna w formie łatwo przyswajalnego jabłczanu. Ma znacznie mocniejsze działanie niż pozostałe formy tej substancji, łatwo rozpuszcza się w wodzie i pozwala na regenerowanie mięśni po treningu. Wypróbuj ją i zwiększ anabolizm swojego organizmu. Proszek to forma preferowana przez wielu sportowców.

  41,99 zł
 • Kreatyna wyjątkowo znanej firmy Universal, to najczystszy monohydrat - połączenie silnej substancji anabolicznej (kreatyny) z cząsteczkami wody. Kreatyna jest substancją najlepiej poznaną i przebadaną, o udokumentowanym wpływie na siłę mięśni, zwiększa wydolność w następujących po sobie krótkich, wyjątkowo intensywnych ćwiczeniach.

  59,99 zł
 • Szukasz kreatyny, która ma silniejsze działanie niż zwykłe formy? Kre-alkalyn to produkt spełniający Twoje oczekiwania – pozwala na szybkie odbudowanie mięśni i zwiększa skuteczność treningu. Dzięki niemu płacisz mniej za taką samą skuteczność – monohydrat jest o wiele mniej wydajny od Kre-alkalyn.

  22,99 zł
 • Jabłczan kreatyny w bestsellerowym wydaniu. Jeżeli zależy Ci na czystej energii wewnątrzmięśniowej, bez odkładania zapasu naprogramowej wody, Trec CM3 jest rzeczywiście produktem dla Ciebie.

  45,98 zł
 • TREC Crea9 Xtreme to suplement, który zmaksymalizuje Twoje efekty treningowe! Poczuj prawdziwą moc dzięki połączeniu aż dziewięciu najskuteczniejszych form kreatyny na rynku. Kompletna odżywka kreatynowa w przyjemnym tropikalnym smaku skutecznie zwiększy Twoją siłę i wytrzymałość na treningach.

  58,98 zł
 • 500 gramów czystej, łatwo wchłanialnej kreatyny to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zbudować jeszcze większa masę mięśniową. Postaw na najczystszą kreatynę i zobacz, jak dużo możesz dzięki niej osiągnąć. Polecamy osobom, które do tej pory były przekonane, że kreatyna w ich przypadku się nie sprawdza.

  78,99 zł
 • Szukasz preparatu, który pozwoli Ci na budowanie masy mięśniowej i poprawi Twoje wyniki w czasie treningów i zawodów? Wypróbuj TREC Crea9 Xtreme, który łączy kilka form kreatyny. Dzięki temu, Twoje mięśnie błyskawicznie otrzymują dużą dawkę energii i możesz trenować jeszcze skuteczniej.

  15,99 zł
 • Trec CM3 King Size to jedna z najlepszych kreatyn dostępnych na rynku. Preparat łatwo się wchłania i dostarcza mięśniom energii, potrzebnej do efektywnego treningu. Gdy zwykła kreatyna to dla Ciebie za mało, wypróbuj tę formę i zobacz różnicę – sprawdzi się w wielu dyscyplinach sportowych. Duże, ekonomiczne opakowanie.

  82,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 86

Kreatyna stanowi jeden z najważniejszych składników niezbędnych do prawidłowej suplementacji diety sportowca. Co to jest kreatyna i na co jest kreatyna – na te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej!

Co to jest kreatyna?

Co to jest kreatyna? Kreatyna uważana jest za jeden z najbezpieczniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych suplementów, które osoby budujące masę powinny przyjmować. Substancja ta występuje naturalnie w naszym organizmie, jednak w przypadku osób regularnie trenujących jej ilość jest zbyt mała, aby jakkolwiek wpływać na rezultaty ćwiczeń. Jest to związek organiczny, zbudowany z białek, który występuje w naszych mięśniach.

Na co jest kreatyna?

Na co jest kreatyna? Zasadniczo kreatyna niezbędna jest do budowania zwartej masy mięśniowej – dla sportowców stanowi jeden z głównych elementów diety. Dodatkowo kreatyna wpływa także na przyrost siły, zwiększenie wydajności treningowej, przyspieszanie regeneracji mięśni.

Jaka jest najlepsza kreatyna na masę?

Dobór konkretnego preparatu kreatyninowego zależy w głównej mierze od oczekiwań trenującego. Faktem jest, że przyjmowanie monohydratu zwiększa ilość kreatyny nawet o 40%! Duża ilość kreatyny wpływa także na procesy regeneracyjne. Warto dodać, że kreatyna jest najskuteczniejsza przyjmowana w krótkich interwałach czasowych. Długotrwała suplementacja wpływa na zwiększenie odporności organizmu na zmęczenie. Jaka jest najlepsza kreatyna na masę? Sprawdźcie nasze produkty!

Najlepsza kreatyna na rynku – co wybrać?

Jaka jest najlepsza kreatyna na masę? Zasadniczo wszystko zależy od tego, na jakim etapie treningu jesteśmy. W przypadku osób początkujących najlepsza kreatyna na rynku to monohydraty. Są dostępne w formie proszków, batonów, cukierków. Zaletą monohydratów jest szybkie wchłanianie, jednak może on powodować zatrzymywanie wody w organizmie. Wraz z postępami na siłowni warto przejść na jabłczany kreatyny. W przypadku tego drugiego na efekty przyrostu masy poczekamy dłużej, jednak sam przyrost masy będzie miał znacznie gęstszą strukturę. Niektórzy dietetycy są zdania, że najlepszy jest fosforan kreatyny – wyniki badań wskazują, że daje on trzykrotnie mocniejsze efekty niż monohydrat.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?