Bidony

Bidony
Jest 9 produktów.

Wyświetlane 1 - 9 z 9

Bidony

Woda podczas intensywnego treningu na siłowni czy aktywnego dnia na świeżym powietrzu jest nam niezbędna. Podczas uprawiania sportów nasz organizm zostaje poddany próbom, również wytrzymałościowym. Podwyższony metabolizm i temperatura ciała sprawiają, że zapotrzebowanie na wodę rośnie. Aby mieć napoje zawsze przy sobie warto zainwestować w porządny bidon. Co proponują producenci?

Bidony do biegania

Bidony do biegania dedykowane są biegaczom. W zależności od modelu mogą mieć one formę klasycznych, sztywnych butelek plastikowych umieszczonych na specjalnym pasie lub też elastycznych bukłaków. Bidony do biegania powinny być jak najmniej przeszkadzające podczas treningu.

Bidony dla biegaczy

W przypadku elastycznych bukłaków ich kształt został zaprojektowany tak, aby w czasie biegania móc zasysać wodę i jednocześnie powietrze. Taki bukłak po opróżnieniu można zwinąć i schować od kieszeni. Bidony do biegania są jednymi z najbardziej poszukiwanych. Bidony dla biegaczy znaleźć można przede wszystkim w dobrych sklepach sportowych, oferują je topowe marki sportowe.

Bidony na wodę

Posiadanie przy sobie wody, bez względu naokoliczności, staje się modne. Woda z dodatkiem soku czy listków mięty, zamknięta w bidonie, idealnie zmieści się zarówno do damskiej torby czy męskiej aktówki. Zamiast kupować kolejne butelki wody w plastikowych butelkach warto wykorzystać bidony na wodę – to olbrzymi krok do przodu w trosce o nasze środowisko naturalne. Bidony na wodę są szczelne i posiadają ergonomiczne kształty. Często projektowane są przez topowych designerów.

Bidony do roweru

Rower miejski czy górski – różnice nie mają znaczenia podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Ważne, aby podczas codziennego przemierzania ulic czy dróg być zaopatrzonym w bidony do roweru. Taki sprzęt pozwoli nam mieć ulubiony napój blisko siebie! Bidony do roweru pozwolą na uzupełnianie ubytku płynów, kiedy tylko jest to potrzebne.

Bidony na siłownie

Kilkurazowa wizyta na siłowni w tygodniu może znacząco wpłynąć na naszą sylwetkę i zdrowie. Podczas intensywnych ćwiczeń warto zaopatrzyć się w bidony na siłownię. Pozwolą one na stałe uzupełnianie ubytku wody i nie dopuszczą do odwodnienia. Bidony na siłownię bez trudu zmieścimy w torbie sportowej czy torebce.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?