Opinie o Nas

Bidony

Sportowe bidony do biegania

Bidony do biegania dedykowane są biegaczom. W zależności od modelu mogą mieć one formę klasycznych, sztywnych butelek plastikowych umieszczonych na specjalnym pasie lub też elastycznych bukłaków. Sportowe bidony do biegania powinny być jak najmniej przeszkadzające podczas treningu.

 

Sportowe bidony dla biegaczy

W przypadku elastycznych bukłaków ich kształt został zaprojektowany tak, aby w czasie biegania móc zasysać wodę i jednocześnie powietrze. Taki bukłak po opróżnieniu można zwinąć i schować od kieszeni.

Bidony do biegania są jednymi z najbardziej poszukiwanych. Bidony dla biegaczy znaleźć można przede wszystkim w dobrych sklepach sportowych, oferują je topowe marki sportowe.

 

Bidony na wodę

Posiadanie przy sobie wody, bez względu na okoliczności, staje się modne. Woda z dodatkiem soku czy listków mięty, zamknięta w bidonie, idealnie zmieści się zarówno do damskiej torby czy męskiej aktówki.

Zamiast kupować kolejne butelki wody w plastikowych butelkach warto wykorzystać bidony na wodę – to olbrzymi krok do przodu w trosce o nasze środowisko naturalne. Bidony na wodę są szczelne i posiadają ergonomiczne kształty. Często projektowane są przez topowych designerów.

 

Sportowy bidon do roweru

Rower miejski czy górski – różnice nie mają znaczenia podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Ważne, aby podczas codziennego przemierzania ulic czy dróg być zaopatrzonym w bidony do roweru. Taki sprzęt pozwoli nam mieć ulubiony napój blisko siebie! Bidony do roweru pozwolą na uzupełnianie ubytku płynów, kiedy tylko jest to potrzebne.

 

Bidony sportowe na siłownie

Kilku razowa wizyta na siłowni w tygodniu może znacząco wpłynąć na naszą sylwetkę i zdrowie. Podczas intensywnych ćwiczeń warto zaopatrzyć się w bidon sportowy na siłownię. Pozwolą one na stałe uzupełnianie ubytku wody i nie dopuszczą do odwodnienia. Bidony na siłownię bez trudu zmieścimy w torbie sportowej czy torebce.

Aktywne filtry