Opinie o Nas

DAA

Co to jest DAA?

Za skrótem DAA kryje się kwas D-asparginowy, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych, czyli takich, które organizm jest w stanie sam wytworzyć. Jest on tak zwanym "enancjomerem" kwasu L-asparaginowego, czyli substancją, której atomy są połączone w tej samej kolejności z różnicą w ułożeniu w przestrzeni, często na wzór lustrzanego odbicia. 

 
Jak działa DAA?

DAA wpływa pozytywnie na układ hormonalny. Pod jego wpływem zwiększa się produkcja białek, które transportuję cholesterol StAR. Ponadto DDA zwiększa wydzielanie przez przysadkę mózgową hormonu luteinizujacego. Rezultatem tych dwóch reakcji jest stymulacja produkcji naturalnego testosteronu, który ma szczególne znaczenie dla mężczyzn. Większa ilośc testosteronu to zdecydowana poprawa regeneracji, witalności, odporności. Również wpłynie on pozytywnie na lepszą jakość snu czy budowę masy mięśniowej.

 

Dla kogo DAA?

Kwas D-asparginowy mogą stosować mężczyźni w wieku średnim, u których wystąpił spadek produkcji naturalnego testosteronu w celu zwiększenia jego produkcji. Polecany jest także osobom w wieku wcześniejszym, które mają niski poziom testosteronu. DAA jest również polecane dla mężczyzn, którzy potrzebują wsparcia witalności oraz poprawy samopoczucia.

 
Czy warto używać DAA?

Jeśli celem jest zwiększenie poziomu testosteronu i poprawa wielu parametrów jak np. siła, wytrzymałość, samopoczucie, przyspieszenie regeneracji to DAA jest suplementem wartym uwagi. Może oddziaływać również pozytywnie na osiągi sportowe czy zwiększoną możliwość budowy mięśniowej. Dzieje się tak przez zwiększenie poziomu testosteronu dzięki DAA.

 

Z czym łączyć DAA?

W celu maksymalizacji stymulacji produkcji testosteronu DAA można łączyć z buzdygankiem naziemnym (Tribulus Terrestris) oraz kozieradką pospolitą (Fenugreek), cynkiem. Nie należy zapominać o odpowiednim odżywianiu oraz dobrej jakości śnie. Dodatkowo wspomoże nas suplementacja np Ashwagandhą czy magnezem.

 

Czy DAA jest bezpieczne?

DAA jest w zupełności bezpieczne. Oczywiście trzeba przestrzegać zaleceń producenta i nie przesadzać z ilością przyjmowanej dawki i jej częstotliwością. Przy odpowiednim użyciu DAA będzie niezwykle skuteczne i nie będzie powodować żadnych skutków ubocznych.

 

Czy DAA pomoże w budowie masy mięśniowej?

Oczywiście, DAA wspomoże budowę masy mięśniowej. Jest to w głównej mierze spowodowane zwiększoną ilością testosteronu dzięki temu preparatowi. Testosteron to główny hormon odpowiadający za przyrost masy mięśniowej. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz intensywnym treningiem DAA może znacząco przyśpieszyć nasze efekty.

Aktywne filtry