DAA

DAA
Jest 6 produktów.
 • DDA Ultra to legalny środek zwiększający wydzielanie testosteronu. Wpływa korzystnie na wydajność treningu, przyśpiesza wzrost mięśni i zwiększa libido. Jeśli chcesz trenować z pełną intensywnością, wypróbuj go – już wkrótce będziesz cieszył się z lepszego samopoczucia i wyników na treningu.

  14,99 zł
 • DAA Pro zawiera Kwas D-Asparaginowy (DAA), N,N-dimetyloglicynę, Cynk oraz Kwas Pantotenowy. Cynk przyczynia się do prawidłowej syntezy białek oraz do utrzymania optymalnego poziomu testosteronu we krwi. DAA, będący bazowym składnikiem preparatu, bierze udział w produkcji i sekrecji hormonów anabolicznych, w tym testosteronu.

  44,99 zł
 • Gdy poziom testosteronu w Twojej krwi jest niski, ćwiczenia są znacznie mniej efektywne. Wypróbuj Trec DDA Ultra, preparat, który pozwala na naturalne podwyższenie poziomu testosteronu. Dzięki niemu będziesz mógł ćwiczyć intensywniej i nie będziesz miał problemów z regeneracją mięśni po treningu.

  61,99 zł
 • Kwas D-asparaginowy to hit wśród boosterów testosteronu. Bezpieczny i w 100% naturalny suplement diety, poprzez wpływ na poziom testosteronu w organizmie, przyczynia się do wzrostu wytrzymałości podczas treningu i poprawy samopoczucia.

  38,98 zł
 • DAA Genix to booster testosteronu nowej generacji, z inhibitorem prolaktyny. Składnikiem bazowym preparatu jest kwas D-asparaginowy, występujący naturalnie w organizmie człowieka, mobilizujący organizm do sekrecji hormonów anabolicznych, jak testosteron. Jednocześnie produkt hamuje wydzielanie prolaktyny - hormonu o niepożądanym profilu działania dla...

  52,98 zł
 • OLIMP DAA Xtreme Prolact-Block to połączenie substancji przyspieszających proces steroidogenezy, którego produktem jest testosteron. Wzrost poziomu testosteronu z kolei, sprzyja osiąganiu lepszych wyników w zakresie siły, wytrzymałości, a także budowie dobrej jakościowo masy mięśniowej.

  48,98 zł

Wyświetlane 1 - 6 z 6

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?