Napoje izotoniczne

Napoje izotoniczne
Jest 19 produktów.
 • Napój izotoniczny Isoactive stanowi optymalną kompozycję węglowodanów, składników mineralnych oraz witamin z grupy B, zapewniających równowagę wodno-elektrolitową organizmu w trakcie wysiłku fizycznego. Isoactive uzupełnia utratę wody, dostarczając równocześnie najważniejsze elektrolity: sód, potas, wapń i magnez.

  1,04 zł
 • Koncentrat służy do przygotowania napoju izotonicznego stosowanego przy wysiłku, wspomagającego pokrycie zapotrzebowania sportowców na wodę, energię i mikrosubstancje odżywcze. Zapewnia dobre nawodnienie organizmu: izotoniczna formuła umożliwia szybsze nawodnienie i lepsze oczyszczanie organizmu.

  24,99 zł
 • Napój izotoniczny Olimp ISO Plus dostarcza nie tylko elektrolitów, ale także wspomaga Twój trening dzięki zawartości L-karnityny i L-glutaminy. Zawiera dużą ilość witamin, dzięki czemu uzupełnia braki pojawiające się w czasie intensywnego wysiłku. Napój na wyjątkowy smak i dobrze rozpuszcza sie w wodzie.

  48,98 zł
 • Iso Plus to napój izotoniczny, który uzupełni niedobory elektrolitów, doda Ci energii i witamin. Dzięki niemu odwodnienie przestaje być problemem nawet w gorące dni. Wygodna forma napoju w butelce i niska cena – właśnie na to zwracają uwagę klienci wybierający ten napój izotoniczny. Polecamy wszystkim sportowcom.

  3,49 zł
 • Opracowany na bazie formuły izotonicznej, napój ten zapewnia optymalne nawodnienie i oczyszczanie organizmu.

  11,98 zł
 • Isopower firmy POWERGYM to napój izotoniczny w proszku, sprzedawany w 40 g saszetkach. Uzupełnia nasz organizm w witaminy i minerały, zapewniając maksymalną wydajność organizmu oraz zapobiegając skurczom mięśni i odwodnieniu.

  9,49 zł
 • Napój izotoniczny Olimp ISO Plus dostarcza nie tylko elektrolitów, ale także wspomaga Twój trening dzięki zawartości L-karnityny i L-glutaminy. Zawiera dużą ilość witamin, dzięki czemu uzupełnia braki pojawiające się w czasie intensywnego wysiłku. Produkt cechuje dobra rozpuszczalność, dostępny jest w kilku owocowych smakach. 

  28,98 zł
 • Orzeźwiający napój izotoniczny - wspomaga nawadnianie organizmu i dostarcza składniki odżywcze, w tym związki mineralne.

  44,99 zł
 • Elektrolitowe tabletki musujące do nawodnienia w trakcie treningów. Jedna tabletka wystarczy, aby uzupełnić płyny i elektrolity podczas aktywności fizycznej.

  31,98 zł
 • Orzeźwiający napój izotoniczny - wspomaga nawadnianie organizmu i dostarcza składniki odżywcze, w tym związki mineralne.

  82,98 zł
 • Multi Hypotonic to płynny koncentrat napoju sportowego. Najlepszy do stosowania podczas treningu. Bogaty w węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym i szeroką gamę witamin, przez co uzupełnia energię i witaminy utracone podczas treningu.

  48,98 zł
 • Tabletki z kofeiną o smaku coli.

  31,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 19

Napoje izotoniczne to obecnie jedne z najchętniej stosowanych preparatów przez osoby aktywne fizycznie. Bez względu na to, czy ćwiczymy na siłowni, jeździmy na rowerze czy też wspinamy się po górach – obecność napoju izotonicznego sprawi, że nasz organizm szybko się zregeneruje, dostanie zastrzyk energii i niezbędnych mikroelementów.

Co to są napoje izotoniczne?

Zastanawiając się co to są napoje izotoniczne powinniśmy wiedzieć to, co najważniejsze. Napoje izotoniczne to proste w składzie produkty w formie płynnej, rekomendowane dla osób aktywnych i narażonych na wysiłek fizyczny. Są one szeroko dostępne – znaleźć je można nie tylko w sklepach z suplementami, ale również w aptekach czy sklepach spożywczych. Różnią się one przede wszystkim składem.

Czy napoje izotoniczne są zdrowe?

Wielu sportowców pyta czy napoje izotoniczne są zdrowe? Lekarze i dietetycy są zgodni, że ich skład nie zagraża naszemu organizmowi. W składzie napojów izotonicznych znajdziemy przede wszystkim węglowodany oraz sód i potas. Dwa ostatnie składniki mają za zadanie wyrównywać poziom elektrolitów i normować gospodarkę wodno-elektrolitową.

Napoje izotoniczne a zdrowie

Napoje izotoniczne są często mylone z napojami energetycznymi. Mają one jednak zupełnie inne działanie. Ze względu na swój skład napoje izotoniczne są rekomendowane dla osób aktywnych – nawadniają lepiej niż woda, co wynika z ich składu. Stosowanie napojów izotonicznych pozwoli na uzupełnienie braku sodu i potasu w organizmie i jednocześnie przełoży się na lepszą wydolność organizmu.

Napoje izotoniczne w proszku

Obecnie w naszym sklepie lwią częścią napojów izotonicznych są produkty w proszku. Dzięki temu możliwe stało się kupienie większej ilości produktu i dostosowanie go do swoich potrzeb. Napoje izotoniczne w proszku dostępne są w różnorodnych stężeniach i smakach – każdy znajdzie coś dla siebie.

Napoje izotoniczne dla sportowców

Napoje izotoniczne dla sportowców stanowią świetne uzupełnienie codziennej diety osoby aktywnej. Regularne ćwiczenia i treningi przyczyniają się do spadku energii oraz zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej. Dzięki napojom izotonicznym możliwe jest wyrównanie poziomu potasu i sodu oraz dostarczenie sobie zastrzyku niezbędnej energii do dalszych ćwiczeń.

Napoje izotoniczne sklep

Gdzie kupować napoje izotoniczne sklep? Znajdziemy je bez trudu w sklepach spożywczych. Jeśli jednak myślimy o ich regularnym zażywaniu zdecydowanie lepszą opcją jest zakup izotonika w proszku. Takie preparaty dostępne są w opakowaniach o wadze powyżej 500 gramów, przez co przez długi czas będziemy mieli izotonik w domu, pod ręką, kiedy tylko tego potrzebujemy.

Napoje izotoniczne dla biegaczy

Wśród osób aktywnych które najchętniej korzystają z izotoników wymienia się biegaczy. Napoje izotoniczne dla biegaczy to doskonale dopasowana mieszanka węglowodanów oraz składników mineralnych, dająca optymalne nawodnienie i zastrzyk energii podczas sprintów czy długich biegów.

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?