Opinie o Nas

Shakery

Shakery

Na siłowni czy podczas aktywnego dnia na świeżym powietrzu zawsze warto mieć pod ręką ulubiony koktajl, który doda nam sił i uzupełni niezbędne składniki odżywcze. Shakery to dzisiaj norma w torbach sportowców – warto samemu przekonać się, jak przydany i funkcjonalny jest to przedmiot.

Shakery do odżywek

Suplementowanie diety odżywkami to jedna z najczęściej stosowanych i najbardziej skutecznych metod na uzupełnienie białka czy węglowodanów. Bez względu na to, czy odżywka ma być przyjmowana przed czy po treningu możemy mieć ją przy sobie.

Wygodne shakery do odżywek pozwolą na bezpieczne przechowywanie gotowego produktu przygotowanego w domu lub też pozwolą na jego szybkie przyrządzenie na siłowni.

Ciekawym rozwiązaniem są shakery do odżywek z metalową, spiralną kulą wewnątrz. Wykonana jest ona ze stali chirurgicznej, nie wpływa na smak czy jakość napoju. Zadaniem kuli jest dokładne rozdrabnianie i mieszanie proszku, aby finalnie móc uzyskać jedwabiście delikatny napój bez grudek.

Shakery do odżywek dostępne są z dodatkowymi pojemniczkami na odmierzone ilości odżywek w proszku. Taki produkt z pewnością stanie się jednym z naszych niezbędników!

Shakery na siłownię

Shakery na siłownię to nic innego jak szczelnie zamknięte butelki odpowiednie do przechowywania wody czy innych napojów, niezbędnych nam do uzupełniania płynów po treningu.

Mając na uwadze wygodę sportowców i osób aktywnych producenci oferują shakery na siłownię z półprzezroczystych materiałów, które pozwalają szybko ocenić jak wiele napoju nam pozostało. Atutem shakerów jest ich szeroki wybór: od niewielkich butelek idealnych na krótki trening, aż po butle o pojemności większe niż 2 litry.

Co brać pod uwagę podczas wyboru shakerów na siłownię?

Z pewnością ważna jest pojemność – warto dostosować ją do swoich potrzeb. To, co powinno być dla nas najważniejsze to rodzaj samej butelki. Shakery powinny być wykonywane z tworzyw nie zawierających bisfenolu A oraz ftalanów.

Stanowią one potencjalne zagrożenie dla naszego zdrowia. Aby mieć pewność, że zawartość shakera nie rozleje się nam po torbie zwracajmy uwagę na sposób zamknięcia pojemnika.

Aktywne filtry