Shakery

Shakery
Jest 60 produktów.
 • Shaker STREFA MOCY - zakręcany shaker do mieszania odżywek. Pojemność 700 ml. Zawiera specjalne sitko, które ułatwia mieszanie się komponentów, zatykany dziubek, który umożliwia szczelne zamknięcie oraz łatwe korzystanie z produktu.

  9,98 zł
 • Większy brat swojego 300 ml odpowiednika z serii Nano. Elegancja i komfort bez ograniczeń rozmiarowych.

  11,99 zł
 • Klasyczna wersja bestsellerowego shakera BlenderBottle® teraz dostępna w większej pojemności - aż 830 ml. Wyposażony w mieszadło BlenderBall® pomoże Ci przygotować jeszcze więcej odżywki lub napoju o idealnej konsystencji, niezależnie od tego, jak gęstych i ciężko mieszalnych składników użyjesz. Wolny od BPA.

  38,99 zł
 • Shaker cieszący się niezmiennym powodzeniem, odkąd w 2004 roku zrewolucjonizował rynek wykorzystaniem opatentowanej technologii BlenderBall®. Dzięki mieszadłu w formie kuli ze stali chirurgicznej możesz być pewien, że uzyskasz odżywkę o idealnej, jednolitej konsystencji. Koniec z grudkami! Wolny od Bisfenolu A.

  28,99 zł
 • Powiększona do 820 ml wersja shakera BlenderBottle® SportMixer® łączy w sobie innowacyjność, wszechstronność i efektowny design. Wyposażony w unikalne mieszadło ze stali chirurgicznej, wśród innych produktów linii BlenderBottle® wyróżnia się jeszcze większą poręcznością podczas uprawiania sportu. Wykonany z tworzywaEastman Tritan™ jest tak wytrzymały i...

  53,98 zł
 • Shaker STREFA MOCY - zakręcany shaker do mieszania odżywek. Pojemność 700 ml. Zawiera specjalne sitko, które ułatwia mieszanie się komponentów, zatykany dziubek, który umożliwia szczelne zamknięcie oraz łatwe korzystanie z produktu.

  9,98 zł
 • Nowy

  Praktyczny 300 ml shaker + Specjalny 150ml pojemnik w dolnej części do przechowania proszku białkowego i tabletek.

  25,46 zł
 • Nowa seria produktów z serii BlenderBottle poza unikalnym kulistym mieszadłem ze stali nierdzewnej zapewniającym gładką konsystencję koktaili wyróżnia się wśród shakerów oryginalnym designem. Wybierz kolor i wzór, który najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego treningowego outfitu! Wolny od BPA.

  54,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 60

Shakery

Na siłowni czy podczas aktywnego dnia na świeżym powietrzu zawsze warto mieć pod ręką ulubiony koktajl, który doda nam sił i uzupełni niezbędne składniki odżywcze. Shakery to dzisiaj norma w torbach sportowców – warto samemu przekonać się, jak przydany i funkcjonalny jest to przedmiot.

Shakery do odżywek

Suplementowanie diety odżywkami to jedna z najczęściej stosowanych i najbardziej skutecznych metod na uzupełnienie białka czy węglowodanów. Bez względu na to, czy odżywka ma być przyjmowana przed czy po treningu możemy mieć ją przy sobie. Wygodne shakery do odżywek pozwolą na bezpieczne przechowywanie gotowego produktu przygotowanego w domu lub też pozwolą na jego szybkie przyrządzenie na siłowni.

Ciekawym rozwiązaniem są shakery do odżywek z metalową, spiralną kulą wewnątrz. Wykonana jest ona ze stali chirurgicznej, nie wpływa na smak czy jakość napoju. Zadaniem kuli jest dokładne rozdrabnianie i mieszanie proszku, aby finalnie móc uzyskać jedwabiście delikatny napój bez grudek. Shakery do odżywek dostępne są z dodatkowymi pojemniczkami na odmierzone ilości odżywek w proszku. Taki produkt z pewnością stanie się jednym z naszych niezbędników!

Shakery na siłownię

Shakery na siłownię to nic innego jak szczelnie zamknięte butelki odpowiednie do przechowywania wody czy innych napojów, niezbędnych nam do uzupełniania płynów po treningu. Mając na uwadze wygodę sportowców i osób aktywnych producenci oferują shakery na siłownię z półprzezroczystych materiałów, które pozwalają szybko ocenić jak wiele napoju nam pozostało. Atutem shakerów jest ich szeroki wybór: od niewielkich butelek idealnych na krótki trening, aż po butle o pojemności większe niż 2 litry.

Co brać pod uwagę podczas wyboru shakerów na siłownię 

Z pewnością ważna jest pojemność – warto dostosować ją do swoich potrzeb. To, co powinno być dla nas najważniejsze to rodzaj samej butelki. Shakery powinny być wykonywane z tworzyw nie zawierających bisfenolu A oraz ftalanów. Stanowią one potencjalne zagrożenie dla naszego zdrowia. Aby mieć pewność, że zawartość shakera nie rozleje się nam po torbie zwracajmy uwagę na sposób zamknięcia pojemnika.

 

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?