Opinie o Nas

Boostery hormonu wzrostu

Co to jest booster hormonu wzrostu?

Jest to suplement wspomagający produkcję somatotropiny (ludzkiego hormonu wzrostu). Poprawia regenerację, budowanie mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej oraz budowanie siły. Szczególnie polecane osobom trenującym zarówno siłowo jak i wytrzymałościowo. Zdecydowanie może poprawić nasze możliwości sportowe, a także poprawić ogólną kondycję zdrowotną oraz jakość życia. Najczęstszą substancją znajdującą się w boosterach hormonu wzrostu jest aminokwas L-argininy. Jest to prekursor tlenku azotu wspierający transport składników odżywczych. Najczęściej stosuje się go przedtreningowo, a jeżeli chodzi o boost HGH (hormon wzrostu) stosuje się na noc.

 

Co to jest hormon wzrostu?

Jest to jeden z najważniejszych hormonów produkowanych w ludzkim organizmie. Pod kątem sportowym jest to bardzo pożądany hormon, nawet w większej ilości. Bowiem jego zwiększone stężenie w organizmie będzie sprzyjało nasilonej budowie suchej masy mięśniowej i promowało niski poziom tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wspomaga regenerację, wpływa pozytywnie na tkankę łączną co można zauważyć po poprawie jakości cery.

 

Dla kogo booster hormonu wzrostu?

Booster hormonu wzrostu polecany jest szczególnie sportowcom lub osobom, które chcą zmaksymalizować efekty swojej pracy. Z tego suplementu może korzystać każdy. Czy jest to osoba zawodowo uprawiają sport, czy rekreacyjnie. Pozytywne właściwości booster`a hormonu wzrostu mogą doświadczyć też Panie, które szukają suplementu na poprawę jakości skóry. Jest również polecany wszystkim, którzy mają intensywny tryb życia, słabej jakości sen, a nawet problemy z wątrobą. Często w tych preparatach znajdują się takie substancje jak np ornityna, która działa właśnie detoksykująco.

 

Czy warto korzystać z booster`a hormonu wzrostu?

Zwiększenie poziomu hormonu wzrostu sprzyja większej ilości masy mięśniowej oraz redukcji poziomu tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pozytywnie wpływa na regenerację, zwiększa ilość zgromadzonego glikogenu i siłę. Jest to suplement warty uwagi i w połączeniu z dobranym treningiem oraz indywidualną dietą ustaloną pod zamierzony cel może przyspieszyć uzyskanie oczekiwanych efektów, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

 

Z czym łączyć booster hormonu wzrostu?

Booster hormonu wzrostu w przypadku mężczyzn warto połączyć z boosterem testosteronu w celu kompleksowego wsparcia układu hormonalnego i maksymalizacji efektów. W zależności od celu booster hormonu wzrostu jeśli używany jest do poprawy skóry można połączyć z MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem - najlepiej typu II, czyli rybim. Oczywiście zawsze można również dodawać większą ilość L-argininy do preparatu w celu zmaksymalizowania efektów i regeneracji.

 

Jak stosować boostery hormono wzrostu?

Najlepszą porą przyjmowania preparatów na wzmożoną syntezę hormonu wzrostu będzie wieczór. To właśnie w nocy jest najsilniejsza synteza hormonu wzrostu więc to najlepsza pora do przyjmowania preparatu, aby zmaksymalizować jego wydzielanie.

Aktywne filtry