Uwaga! Zapisz się do newslettera i odbierz -5% zniżki na zakupy! Kliknij tutaj!

Przedtreningówki

Zobacz

Aminokwasy BCAA

Zobacz

Shakery

Zobacz

Odżywki białkowe

Zobacz

Ostatnie wpisy

Przyjmowanie antyoksydantów około treningowo - czy ma sens?

Przyjmowanie antyoksydantów około treningowo - czy ma sens?

Upowszechniło się przekonanie które mówi, iż duże dawki antyoksydantów około treningowo mogą być korzystne dla rozwoju ogólnie pojętej formy sportowej. Czy faktycznie przyjmowanie wysokich dawek antyutleniaczy w porze około wysiłkowej jest dobrym pomysłem? W niniejszym wpisie chciałbym oprzeć się na dość ciekawych danych naukowych i wyjaśnić pewne wątpliwości związane z tym zagadnieniem.
Czytaj dalej
Suplementy na lepszy sen

Suplementy na lepszy sen

Problemy ze snem to w dzisiejszych czasach dość częsta przypadłość. Jak wiadomo, sen jest niezbędnym elementem naszej egzystencji. Odpowiednia jego dawka zapewnia nam potrzebną do prawidłowego funkcjonowania regenerację. ,,Stresy'' obecnych czasów związanych z ciągłym pędem życia, pośpiechem oraz rozwojem cywilizacyjnym utrudniają nam dobry sen. Niedosypianie wyraźnie odbija się na naszym zdrowiu jak i ogólnie pojętej formie sportowej. Problemy ze snem mogą mieć szerokie podłożę, niemniej jednak w niniejszym artykule przedstawię kilka suplementów które mogą wspomóc jakość snu.
Czytaj dalej
PROBIOTYKI - Co powinniśmy o nich wiedzieć?

PROBIOTYKI - Co powinniśmy o nich wiedzieć?

W ostatnich czasach coraz więcej pisze się i mówi o kondycji zdrowotnej naszych jelit. Ostatnie lata przyniosły nam szereg nowych odkryć dotyczących wpływu mikroflory jelitowej człowieka na nasze zdrowie i choroby. Bakterie żyjące w naszych jelitach mogą potencjalnie rzutować na stan i funkcjonowanie innych układów i narządów.  Okazuje się, że probiotyki w postaci suplementu wspierają rozwój prawidłowej mikrobioty, a w stanach jej zaburzenia,  pomagają zredukować liczbę mikroorganizmów patogennych oraz przywrócić równowagę między szczepami.
Czytaj dalej

Nasz zespół specjalistów

Potrzebujesz wsparcia specjalistów? Potrzebujesz diety? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Potrzebujesz rady? Skontaktuj się z nami

Partnerzy

Nasi partnerzy

12tri
camp4
hoza51 crux
crossfit dopamine
fizjo konkret
ironfit kalisz
krav maga
legal cakes
legia warszawa cycling club
legia warszawa sekcja rugby
otway
Terapia Studio treningoweb
Total Fitness
Wawa cross
W górę
WKK
Wombaty Warszawa

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?