Uwaga! Zapisz się do newslettera i odbierz -5% zniżki na zakupy! Kliknij tutaj!

Przedtreningówki

Zobacz

Aminokwasy BCAA

Zobacz

Shakery

Zobacz

Odżywki białkowe

Zobacz

Ostatnie wpisy

Kwas alfa liponowy

Kwas alfa liponowy

Kwas alfa liponowy, w skrócie ALA to znany związek od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Kwas alfa liponowy jest substancją witamino-podobną, naturalnie występującą w komórkach roślinnych, zwierzęcych oraz ludzkich. Aktualnie uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych antyoksydantów.  W niniejszym artykule przedstawię cenne właściwości kwasu alfa liponowego - zapraszam do lektury.
Czytaj dalej
Niezbędny Koenzym Q10

Niezbędny Koenzym Q10

Koenzym Q10 jest niezbędnym składnikiem potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Substancja ta nazywana jest popularnie eliksirem młodości, gdyż ma zbawienny wpływ na zdrowie naszej skóry oraz wszystkich komórek. Niestety produkcja koenzymu Q10 maleje wraz z wiekiem, stąd potrzeba suplementacji. Poznaj jego właściwości zdrowotne.
Czytaj dalej
Kilka słów o "boosterach" mózgu

Kilka słów o "boosterach" mózgu

Od jakiegoś czasu tzw. boostery mózgu (smart drugs) cieszą się wyjątkową dużą popularnością. Nootropiki polecane są zarówno sportowcom, osobom starszym, osobom pracującym umysłowo, uczniom czy studentom. Tego typu środki mają na celu zwiększać nasz potencjał „mózgowy”. W poniższym artykule przedstawimy dziś najlepsze, naturalne substancje nootropowe które mogą poprawić funkcje kognitywne.
Czytaj dalej

Nasz zespół specjalistów

Potrzebujesz wsparcia specjalistów? Potrzebujesz diety? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Potrzebujesz rady? Skontaktuj się z nami

Partnerzy

Nasi partnerzy

12tri
camp4
hoza51 crux
crossfit dopamine
fizjo konkret
ironfit kalisz
krav maga
legal cakes
legia warszawa cycling club
legia warszawa sekcja rugby
otway
Terapia Studio treningoweb
Total Fitness
Wawa cross
W górę
WKK
Wombaty Warszawa

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?