Uwaga! Zapisz się do newslettera i odbierz -5% zniżki na zakupy! Kliknij tutaj!

Przedtreningówki

Zobacz

Aminokwasy BCAA

Zobacz

Shakery

Zobacz

Odżywki białkowe

Zobacz

Ostatnie wpisy

Kurczak, ryż i brokuły - znowu? czyli kilka słów o monotonni w diecie

Kurczak, ryż i brokuły - znowu? czyli kilka słów o monotonni w diecie

Nietrudno zauważyć, że w ciągu ostatnich lat bycie ,,fit'' stało się modne. Wpływ odżywiania na zdrowie, wygląd jak i samopoczucie sprawia, że coraz większa ilość osób zaczyna zwracać uwagę na jakość spożywanego pokarmu. Niestety bardzo często zdarza się tak, że osoby podążające w stronę zdrowego stylu życia znacznie ograniczają się do wąskiej grupy produktów. Monotonia z samego aktu jedzenia może doprowadzić zarówno do braku uczucia satysfakcji i przyjemności z aktu spożywania pokarmu, niedoborów żywieniowych jak i nadmiernej ekspozycji organizmu na działanie szkodliwych związków. Różnorodność to bez wątpienia podstawowa zasada każdej zdrowej diety.
Czytaj dalej
Tłuszcze - czym się różnią? Który z nich jest najlepszy? Poznaj rodzaje tłuszczów

Tłuszcze - czym się różnią? Który z nich jest najlepszy? Poznaj rodzaje tłuszczów

Kwasy tłuszczowe, przez wielu demonizowane, wyśmiewane. Ogromne koncerny straszą nimi społeczeństwo, produkując żywność, która zawiera ich znikome ilości. Czy jest to odpowiednie podejście do tego makroskładnika? Kolejne pytanie, które się w tym momencie nasuwa, jest następujące - dlaczego matka natura nas nimi w ogóle obdarzyła? Dlaczego wytworzyła różne rodzaje tłuszczów? Jaka jest ich rola i co najważniejsze, których należy się wystrzegać, a które są zbawienne dla naszego organizmu?
Czytaj dalej
Owoce na redukcji - jeść czy nie?

Owoce na redukcji - jeść czy nie?

Owoce uznawane są za wartościowy składnik w każdej zdrowej diecie, bowiem w obiegowej dietetyce w dalszym ciągu krąży paradygmat który głosi, iż spożywanie owoców w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej może stanowić potencjalne zagrożenie dla estetyki sylwetki, a także ogólnie pojętej kondycji metabolicznej w ustroju. Teoria na ten temat jest mocno przejaksrawiona jak i również nie ma wsparcia w literaturze naukowej. Włączenie owoców do codziennego menu może przynieść szereg korzyści gdy celem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Kompletna ich eliminacja nie jest uzasadniona.
Czytaj dalej

Nasz zespół specjalistów

Potrzebujesz wsparcia specjalistów? Potrzebujesz diety? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Potrzebujesz rady? Skontaktuj się z nami

Partnerzy

Nasi partnerzy

12tri
camp4
hoza51 crux
crossfit dopamine
fizjo konkret
ironfit kalisz
krav maga
legal cakes
legia warszawa cycling club
legia warszawa sekcja rugby
otway
Terapia Studio treningoweb
Total Fitness
Wawa cross
W górę
WKK
Wombaty Warszawa

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?