Opinie o Nas

Masła orzechowe

Czy istnieją smaczne i wartościowe przekąski, które pozwolą na skuteczną regenerację po treningu, zaspokojenie głodu oraz wspomaganie budowania masy? Tak – są nimi masła orzechowe, tworzone na bazie naturalnych składników, bez dodatków oleju palmowego czy konserwantów. Masła orzechowe stają się coraz popularniejszym uzupełnieniem codziennej diety osób aktywnych i sportowców. Dlaczego warto je mieć w kuchennej szafce?

Masło orzechowe jako uzupełnienie codziennej diety

Do niedawna masło orzechowe kojarzone było jako niezdrowy dodatek, preferowany głównie przez dzieci. Dzisiaj masła orzechowe to zupełnie inne produkty. Topowi producenci dedykują swoje masła orzechowe głównie sportowcom oraz osobom aktywnym.

Zadaniem masła orzechowego jest wzbogacenie codziennej diety, pomoc w regeneracji potreningowej oraz… zapewnienie najlepszego smaku podczas posiłku! Jakie masło orzechowe wybierać? Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Jakie masło orzechowe wybrać?

Masła orzechowe od producentów takich jak Sante, My Protein czy Fitness Authority FA to produkty najwyższej jakości. Ich masła orzechowe tworzone są z klasycznych orzechów ziemnych lub też orzechów nerkowca.

W ich składzie nie znajdziemy soli czy oleju palmowego – produkt posiada za to dobre kwasy tłuszczowe, białko, żelazo, magnez, fosfor – wszystko, co potrzebne jest osobom aktywnym do budowania masy i mięśni.

Masła orzechowe dostępne są zazwyczaj w dwóch wersjach: gładkiej oraz z wyczuwalnymi kawałkami orzechów. Zatem jakie masło orzechowe wybrać? Co wyróżnia specjalistyczne masła orzechowe od klasycznych produktów tego typu dostępnych w sklepach spożywczych?

Przede wszystkim skład – znajdziemy w nim łatwo przyswajalne białko, które pozwala na budowanie wartościowej masy mięśniowej. Poza białkiem masła orzechowe zawierają dużą ilość naturalnych tłuszczów, które także przyczyniają się do poprawy jakości treningów.

Masła orzechowe bogate są w tłuszcze NNKT, które pozytywnie wpływają na pracę serca oraz układu krwionośnego. Wysokiej klasy masła orzechowe dostępne są w formie słoiczków o pojemności 250, 500 i 1000 gram.

Masło orzechowe - Zdrowie zamknięte w słoiku!

Masła orzechowe najlepszych producentów mogą zaskoczyć nas swoim składem. Nie znajdziemy w nich soli, cukrów, konserwantów, oleju palmowego. Najlepsze produkty to wyłącznie pasta orzechowa, dostarczająca wiele wartości odżywczych.

Masła orzechowe znajdziemy przede wszystkim w sklepach internetowych, ale także specjalistycznych sklepach dla sportowców. Masła orzechowe stają się jednymi z ciekawszych produktów dostępnych na rynku dla osób aktywnych. Masła orzechowe gwarantują doskonałe rezultaty oraz wspaniały smak.

Masła orzechowe – wspaniały smak bez ulepszaczy!

Czemu masła orzechowe smakują tak dobrze? Jakie masło orzechowe wybrać? Powodem jest wykorzystanie najlepszej jakości surowców oraz nowoczesnych technologii przetwarzania. W wielu przypadkach masła orzechowe tłoczone są na zimno – oznacza to, że produkt nie straci cennych wartości odżywczych pod wpływem obróbki na ciepło. Masło orzechowe to świetna przekąska dla osób aktywnych, dbających o zrównoważoną dietę.

Aktywne filtry