Opinie o Nas

Zielona herbata i kawa

Co to jest zielona herbata?

Zielona Herbata jest silnym antyoksydantem, wspomaga walkę z podwyższonym poziomem cholesterolu, uwrażliwia komórki na działanie insuliny, reguluje stężenie cukru we krwi, obniża ciśnienie krwi.

Jej dobroczynne działanie również docenią osoby zmagające się z nadwyżką kilogramów, ponieważ dzięki swoim właściwościom lekko pobudzającym oraz zwiększającym termogenezę pośrednio wpływa na zwiększenie wydatku energetycznego oraz przyspieszenie tempa przemiany materii.

Jednak nie można zapominać o jej wielu prozdrowotnych właściwościach. Wspomaga między innymi pracę układu moczowego, więc ułatwia pozbywanie się nadmiaru wody w organizmie. Pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu we krwi.

 

Co to jest zielona kawa?

Jest to wyciąg o wielu korzystnych substancjach działających pozytywnie na organizm, między innymi polifenole, flawonoidy, metyloksantyny,  Pomagają one w redukcji tkanki tłuszczowej, niwelują uczucie zmęczenia, pomagają  w regulacji glikemii.

Zielona kawa to także substancja o wielu prozdrowotnych właściwościach. Możemy do nich zaliczyć np. wpływ na profil lipidowy, może poprawić ciśnienie tętnicze.

 

Jak działa zielona herbata i kawa?

Produkty te pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej dzięki swoim właściwościom zwiększającym termogenezę, pobudzającym i zmniejszającym uczucie zmęczenia. Dodatkowo pozytywnie wpływają na zdrowie, są antyoksydantami, regulują poziom cukru we krwi.

Zawierają one blisko kilka tysięcy związków biologicznie aktywnych, w tym polifenole. Jest to substancja o silnym działaniu przeciwutleniającym, przyspieszającym metabolizm spoczynkowy, może spowalniać procesy starzenia się komórek.

 

Kiedy warto stosować zieloną herbatę i kawę?

Suplementy takie jak zielona kawa lub herbata warto stosować w okresie redukcyjnym. Produkty te można również stosować w innych okresach, zwiększają poziom energii, niwelują uczucie zmęczenia. Sprawdzą się także w trakcie życia codziennego, czy jako naturalny suplement pobudzający przed sesją treningową.

Są to też skuteczne suplementy dla osób, które pragną poprawić wrażliwość komórek na węglowodany, pozytywnie wpłynąć na zdrowie i pracę układu sercowo-naczyniowego.

 

Czy zielona herbata i kawa są bezpieczne?

Suplementy typu zielona kawa, herbata są jak najbardziej bezpieczne. Ponadto posiadają wiele właściwości prozdrowotnych. Nie tylko wpływają pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej, ale także wspierają trawienie, detoksykację organizmu, prawidłową glikemię i wiele innych.

 

Z czym warto łączyć te suplementy?

Suplementy zawierające zieloną herbatę, czy kawę warto połączyć z l-karnityną w celu zwiększenia skuteczności spalania tkanki tłuszczowej. Można także łączyć je z kompleksowymi spalaczami tłuszczu.

Są to suplementy bezpieczny, które zawierają naturalne substancje o dużej aktywności biologicznej. Mogą być one łączone z wieloma suplementami prozdrowotnymi np. o działaniu poprawy pracy układu sercowo-naczyniowego, antyoksydantami, czy mimetykami insulinowymi.

Aktywne filtry