Oregano

Oregano
Jest 7 produktów.
 • Olejek z oregano w formie kapsułek. Produkt zawiera wysokie stężenie substancji czynnych. Jednym z głównych i najważniejszych zastosowań olejku z oregano jest wspieranie walki z wszelakimi grzybami oraz bakteriami. Oregano pozwala na utrzymanie równowagi mikrobiologicznej, co pozytywnie wpływa na regulację trawienia i przyswajania pokarmu.

  54,99 zł
 • Suplement dedykowany osobom, które pragną polepszyć funkcjonowanie swojego układu pokarmowego. Wyciąg z oregano może również pomóc w usunięciu szkodliwego działania wolnych rodników, a także zauważono jego pozytywny wpływ na zdrowie układu oddechowego.

  38,98 zł
 • Olejek z oregano i mięty pieprzowej firmy SWANSON może okazać się niezwykle przydatnym preparatem w każdej domowej apteczce. Mieszanka tych dwóch ziół wspiera działanie układu pokarmowego, niwelując wzdęcia oraz zgagę.

  44,99 zł
 • Skoncentrowana dawka olejku z oregano w formie kapsułek. Produkt pomoże zadziałać przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo oraz przeciwzapalnie, rozkurczająco i antyoksydacyjnie. Oregano jest jednym z najlepszych naturalnych surowców, skutecznie pomaga hamować rozwój wielu gatunków bakterii.

  28,98 zł
 • Sproszkowane oregano w formie kapsułek. Produkt pomoże działać przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo oraz przeciwzapalnie, rozkurczająco i antyoksydacyjnie. Oregano jest jednym z najlepszych naturalnych surowców, skutecznie pomaga hamować rozwój wielu gatunków bakterii.

  17,99 zł
 • Olej z oregano polecany jest osobom posiadającym wrażliwy układ pokarmowy i doświadczającym negatywnych objawów z tego tytułu. Olejek z oregano wspomaga trawienie i wspiera prawidłowe działanie układu pokarmowego.

  44,99 zł

Wyświetlane 1 - 7 z 7

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?