Jest 24 produktów.
 • Kładziesz się do łóżka i mimo wielu prób ciągle nie możesz zasnąć? Może to wynikać z zaburzeń wydzielania melatoniny przez Twój mózg. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi Melatonina 30 tab., która zawiera 1 mg melatoniny w szybko przyswajalnej formie tabletek, które zaczynają się wchłaniać już w jamie ustnej i nie muszą być popijane wodą.

  24,99 zł
 • NOW FOODS GABA jest dobrym uzupełnieniem diety osoby ćwiczącej. Dzięki niemu możesz zwiększyć regenerację organizmu – kwas gamma-aminomasłowy ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

  48,98 zł
 • Głównym zadaniem melatoniny jest sterowanie zegarem biologicznym oraz regulacja rytmów dobowych - w tym snu oraz czuwania. Przyjmowanie melatoniny przed pójściem spać znacznie ułatwia zaśnięcie - pomaga w wyciszeniu się i skraca czas porzebny na przejście w stan snu. Dzięki przyjęciu melatoniny w formie tabletki do ssania można mieć pewność, że zacznie...

  38,98 zł
 • Chlorek magnezu wchłania się przez skórę. Magnezowe płatki do kąpieli do stosowania w zwykłej wannie. Po półgodzinnej kąpieli regeneracyjnej Twoje ciało - zmęczone po treningu, biegu lub innym wysiłku fizycznym - odczuje ulgę i naładowane zostanie energią, a umysł będzie zrelaksowany.

  18,99 zł
 • Treonian magnezu to wysoko przyswajalna forma magnezu przenikająca barierę krew-mózg.

  119,98 zł
 • Produkt ten to kombinacja aminokwasów opracowanych w celu wsparcia produkcji neuroprzekaźników w mózgu, działających uspokajająco i wyciszająco.

  48,98 zł
 • L-tryptofan jest aminokwasem egzogennym, co oznacza, że nie może być wytwarzany w organizmie i wymaga dostarczenia z żywnością. Stanowi kluczowy składnik do produkcji serotoniny i melatoniny, które poprawiają nastrój, zapewniają zdrowy sen oraz wspierają układ nerwowy.

  64,99 zł
 • Kombinacja trzech składników, które pomogą zmniejszyć stres, ukoją nerwy i uspokoją. Poprawia komfort psychiczny zachowując równowagę emocjonalną oraz wspiera układ krążenia i prawidłowe ciśnienie tętnicze. W pełni naturalny środek na bazie Rumianku, Chmielu i Waleriany, to nie tylko ukojenie dla Twojego układu nerwowego, ale też głęboki i spokojny sen.

  24,99 zł
 • Kombinacja ziół i aminokwasów ułatwiająca zasypianie. Kwas GABA, waleriana oraz chmiel wprowadzają organizm w stan wyciszenia. Natomiast melatonina reguluje rytm dobowy, skutecznie skracając czas potrzebny na zaśnięcie.

  44,99 zł
 • GABA Soothe to kompleks składników wpływających relaksująco oraz odprężająco na organizm. Kwas GABA ułatwia zasypianie oraz wydzielanie hormonu wzrostu, który wpływa na regenerację. Ashwagandhą zalecana jest w stanach stresu, zmęczenia oraz problemów z koncentracją. Teanina natomiast może łagodzić napięcie nerwowe.

  74,99 zł
 • Tryptofan jest podstawowym aminokwasem wykorzystywanym przez mózg do syntezy serotoniny - neurotransmitera, który odpowiada za samopoczucie i koncentrację.

  148,98 zł
 • Suplement zawiera wolny aminokwas - L-tryptofan. Z racji tego, że nie potrafimy wytwarzać go sami, musi być on dostarczony do organizmu z dietą. Zwiększenie podaży L-tryptofanu przyczynia się do poprawy jakości snu, polepszenia regeneracji oraz samopoczucia.

  104,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 24

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?