Jest 23 produktów.
 • Chlorek magnezu wchłania się przez skórę. Magnezowe płatki do kąpieli do stosowania w zwykłej wannie. Po półgodzinnej kąpieli regeneracyjnej Twoje ciało - zmęczone po treningu, biegu lub innym wysiłku fizycznym - odczuje ulgę i naładowane zostanie energią, a umysł będzie zrelaksowany.

  18,99 zł
 • NOW FOODS GABA jest dobrym uzupełnieniem diety osoby ćwiczącej. Dzięki niemu możesz zwiększyć regenerację organizmu – kwas gamma-aminomasłowy ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

  51,99 zł
 • Chlorek magnezu wchłania się przez skórę. Magnezowe płatki do kąpieli do stosowania w zwykłej wannie. Po półgodzinnej kąpieli regeneracyjnej Twoje ciało - zmęczone po treningu, biegu lub innym wysiłku fizycznym - odczuje ulgę i naładowane zostanie energią, a umysł będzie zrelaksowany.

  58,99 zł
 • Kładziesz się do łóżka i mimo wielu prób ciągle nie możesz zasnąć? Może to wynikać z zaburzeń wydzielania melatoniny przez Twój mózg. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi Melatonina 30 tab., która zawiera 1 mg melatoniny w szybko przyswajalnej formie tabletek, które zaczynają się wchłaniać już w jamie ustnej i nie muszą być popijane wodą.

  24,99 zł
 • Waleriana ma działanie uspokajające, a jednocześnie poprawia koncentrację i sprawność umysłową. Posiada właściwości kojące - zmniejsza napięcie nerwowe. Poprawia jakość snu.

  31,98 zł
 • Kombinacja ziół i aminokwasów ułatwiająca zasypianie. Kwas GABA, waleriana oraz chmiel wprowadzają organizm w stan wyciszenia. Natomiast melatonina reguluje rytm dobowy, skutecznie skracając czas potrzebny na zaśnięcie.

  74,99 zł
 • Melatonina koordynuje pracę nadrzędnego zegara biologicznego, regulującego rytm dobowy - m.in. snu i czuwania. Suplementowanie Melatoniny działa wspomagająco w zaburzeniach snu - szczególnie polecamy ją osobom cierpiącym na problemy z zasypianiem, rozregulowanym po długich podróżach czy też intensywnie trenującym i potrzebującym wzmożonej regeneracji.

  13,98 zł
 • L-tryptofan jest aminokwasem egzogennym, co oznacza, że nie może być wytwarzany w organizmie i wymaga dostarczenia z żywnością. Stanowi kluczowy składnik do produkcji serotoniny i melatoniny, które poprawiają nastrój, zapewniają zdrowy sen oraz wspierają układ nerwowy.

  64,99 zł
 • GABA Soothe to kompleks składników wpływających relaksująco oraz odprężająco na organizm. Kwas GABA ułatwia zasypianie oraz wydzielanie hormonu wzrostu, który wpływa na regenerację. Ashwagandhą zalecana jest w stanach stresu, zmęczenia oraz problemów z koncentracją. Teanina natomiast może łagodzić napięcie nerwowe.

  74,99 zł
 • Dzięki GABA możesz zwiększyć regenerację organizmu – ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu. Dobra regeneracja zdecydowanie wpływa na wyniki sportowe i przyczynia się do przyspieszenia efektów treningu.

  54,99 zł
 • Teanina to aminokwas wpływający na procesy metaboliczne zachodzące w mózgu. Teanina pomaga zrelaksować się, bez wywołania uczucia senności. Wpływa na neuroprzekaźniki, zapewniając jasność umysłu podczas wykonywania codziennych czynności.

  84,98 zł
 • Kombinacja trzech składników, które pomogą zmniejszyć stres, ukoją nerwy i uspokoją. Poprawia komfort psychiczny zachowując równowagę emocjonalną oraz wspiera układ krążenia i prawidłowe ciśnienie tętnicze. W pełni naturalny środek na bazie Rumianku, Chmielu i Waleriany, to nie tylko ukojenie dla Twojego układu nerwowego, ale też głęboki i spokojny sen.

  24,99 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 23

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?