Marcin

W sklepie doradza

Marcin

Marcin jest absolwentem AWF w Katowicach. Ukończył kursy instruktora fitness, kulturystyki i sportów siłowych. Odbył również szkolenia dotyczące dietetyki oraz zarządzania. Może się poszczycić tytułami sportowymi jako zawodnik Polskiej Ligi Rugby Siedmioosobowego z drużyną AZS AWF Katowice oraz rocznym uczestnictwem w niemieckiej lidze rugby.

Sporty siłowe uprawia od 18 lat – początkowo w celu zwiększenia masy mięśniowej, lecz z czasem stały się pasją oraz stylem życia. Aktualnie ma na swoim koncie dwa występy na scenie kulturystycznej PZKFiTS i planuje następne. Jest kierownikiem sklepu przy ulicy KEN 52, gdzie pomoże w ustaleniu odpowiednich metod treningowych, a także w dobraniu optymalnych parametrów żywieniowych. Jeśli jesteś na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej, a zależy Ci na zbudowaniu budzącej podziw sylwetki, Marcin na pewno będzie wiedział, jak Ci w tym pomóc.

Prywatnie właściciel dwóch kotów i pokaźnej kolekcji figurek superbohaterów, z zaangażowaniem broni praw zwierząt i swoich wartości.

Strefa Mocy Ochota

Adres

Strefa Mocy Ochota
ul. Grójecka 67
02-094 Warszawa

Kontakt

Telefon: +48 500 801 505

E-mail: ochota@strefamocy.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 10:00-19:00

Sob: 9:00-16:00

Nd: Nieczynne

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?