Opinie o Nas
Grzesiek

W sklepie doradza

Grzesiek

Siemka, z tej strony Grzesiek. W Strefie Mocy pracuję na stanowisku Project Manager. Jestem dwukrotnym mistrzem polski w zawodach sylwetkowych oraz pasjonatą treningu siłowego. Interesuję się również motoryzacją oraz rozwojem mentalnym.

Martyna

W sklepie doradza

Martyna

Hej jestem Martyna, w Strefie Mocy jestem odpowiedzialna za biuro obsługi klienta. Od małego mam styczność ze sportem, zaczynałam od Aikido które trenowałam 7 lat, potem przyszła kolej na koszykówkę, której poświęciłam lat 8. Obecnie w wolnym czasie lubię pośmigać na SUP-ie i oddać się relaksowi na łonie natury. Jestem osobą, która nie umie wysiedzieć w miejscu, chyba że bawię się z kotami, im mogę poświęcić cały dzień, są to moje ulubione zwierzęta.

Wiktor

W sklepie doradza

Wiktor

Siemanko jestem Wiktor, 
W Strefie Mocy zajmuję się marketingiem. Prywatnie, jestem fanem podróży, uwielbiam zwiedzać Europę, a moimi ulubionymi kierunkami są Włochy, Grecja i Węgry. Jeśli chodzi o moje zainteresowania sportowe, to są to głównie siłownia i sztuki walki, chociaż lubię też wyskoczyć na rower lub pograć w piłkę. Wolny czas poświęcam regeneracji oraz ciekawej książce z tematyki kryminalnej.

Biuro Strefa Mocy

Adres

Biuro Strefa Mocy
Al. Solidarności 129/131
00-898 Warszawa

Kontakt

Telefon: +48 500 367 700

E-mail: biuro@strefamocy.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt:

Sob: Nieczynne

Nd: Nieczynne