Opinie o Nas
Grzesiek

W sklepie doradza

Grzesiek

Siemka, z tej strony Grzesiek. W Strefie Mocy pracuję na stanowisku Project Manager. Jestem dwukrotnym mistrzem polski w zawodach sylwetkowych oraz pasjonatą treningu siłowego. Interesuję się również motoryzacją oraz rozwojem mentalnym.

Martyna

W sklepie doradza

Martyna

Hej jestem Martyna, w Strefie Mocy jestem odpowiedzialna za biuro obsługi klienta. Od małego mam styczność ze sportem, zaczynałam od Aikido które trenowałam 7 lat, potem przyszła kolej na koszykówkę, której poświęciłam lat 8. Obecnie w wolnym czasie lubię pośmigać na SUP-ie i oddać się relaksowi na łonie natury. Jestem osobą, która nie umie wysiedzieć w miejscu, chyba że bawię się z kotami, im mogę poświęcić cały dzień, są to moje ulubione zwierzęta.

Julia

W sklepie doradza

Julia

Cześć jestem Julia. Jestem studentką dziennikarstwa i marketingu, która świetnie odnajduję się w świecie social mediów. Swoją pasję przekładam na pracę co przekłada się na mój rozwój i dalszą motywację do działania. Poza tym, uwielbiam przeróżne aktywności fizyczne i nie wyobrażam sobie dnia bez zwariowanych wyzwań i zajęć.

Natalia

W sklepie doradza

Natalia

Hej, jestem Natalia w Strefie Mocy zajmuję się, marketingiem i social mediami. Studiuję Psychologię, która jest moja ogromną pasją. Uwielbiam aktywny tryb życia a wszelakie sporty towarzyszyły mi już od małego. Poza tym, kocham podróżować, chodzić na festiwale i gotować. 

Biuro Strefa Mocy

Adres

Biuro Strefa Mocy
Al. Solidarności 129/131
00-898 Warszawa

Kontakt

Telefon: +48 500 367 700

E-mail: biuro@strefamocy.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt:

Sob: Nieczynne

Nd: Nieczynne