Opinie o Nas

Lista produktów marki My protein

new_119_1.jpg

  • Wiodąca marka w Europie
  • Szeroki wybór produktów
  • Linia suplementów dla sportowców
  • Oferta przyjazna dla wegan

 

Wiodąca marka w Europie

Myprotein to marka suplementów, która pojawiła się na rynku w 2004 roku. Obecnie, Myprotein to jedna z wiodących firm suplementacyjnych w Europie, ciesząca się zaufaniem wielu konsumentów, posiadających różnorodne cele i potrzeby.

 

Szeroki wybór produktów

Myprotein oferuje szeroki wybór suplementów - od podstaw takich jak białko i kreatyna, przez witaminy i składniki mineralne, po enzymy trawienne i suplementy wspierające pracę mózgu.

 

Linia suplementów dla sportowców

Marka Myprotein stworzyła specjalną linię suplementów dla sportowców - Mypro. Suplementy z linii pro, czyli białko, aminokwasy i preworkout, zostały przebadane przez laboratorium antydopingowe LGC Sport Science, dzięki czemu te suplementy posiadają certyfikaty Informed Sport lub Informed Choice. Jest to świetny wybór dla sportowców - suplementy Mypro na pewno nie zawierają substancji zabronionych przez WADA.

 

Oferta przyjazna dla wegan

Myprotein posiada szeroką ofertę suplementów dla wegan. Osoby na diecie wegańskiej mogą skorzystać z mieszanek białek roślinnych, wysokobiałkowych przekąsek czy w pełni wegańskiej multiwitaminy.

Top 3 produkty Myprotein:

Aktywne filtry