PAM

pam2_1.jpg

Oleje PAM to nowatorska odpowiedź wobec alternatywy niezdrowej, opartej na kalorycznych tłuszczach kuchni. Smażenie, pieczenie, czy grillowanie nie musi stanowić już tabu. Trudno uwierzyć - od teraz to tylko kolejny element zdrowej i przemyślanej kuchni. Rozwiązanie w formie sprayu, pomimo dozowania minimalnych jego ilości, umożliwia nam dokładne pokrycie trafionych strumieniem tłuszczu powierzchni. Chociaż samo smażenie z żadnej strony i niczym nie różni się od tradycyjnego, kaloryczność posiłków nie wzrasta.
W szerokiej palecie spray'ów PAM znajdziemy dietetyczne wersje: oleju rzepakowego, masła, oliwy, oliwy organicznej, tłuszcz do pieczenia, do grillowania, a także uniwersalny.

Jest 12 produktów.
 • Ciesz się doskonałym, maślanym smakiem nie grzesząc przeciw sylwetce i narządom wewnętrznym. Ten bezkaloryczny spray sprawi, że smażenie,pieczenie i... jedzenie stanie się jeszcze przyjemniejsze, bo pozbawione niepokoju o zdrowie.

  21,98 zł
 • Spędzaj więcej czasu delektując się deserem, niż sprzątając po jego przygotowaniu.Niskokaloryczny PAM Baking Cuisson łączy formułę nieprzywierającego oleju z mąką pszenną tworząc produkt, który ułatwia równomierne rozprowadzenie na całej powierzchni blachy czy bardziej skomplikowanej formy do pieczenia. Użycie go zapewnia łatwe wyjęcie...

  18,99 zł
 • Bezkaloryczny olej, przystosowany do smażenia w wysokich temperaturach. Idaelny do steków i ryb - nie wysusza mięsa.

  38,98 zł
 • Najcięższa wersja najlższejszego oleju dietetycznego na rynku. Smażenie i pieczenie nigdy wcześniej nie było tak zdrowe, lekkie i wydajne - a wszystko to mieści się w jednym psiknięciu.

  38,98 zł
 • PAM Coconut Oil to olej w spreju na bazie oleju kokosowego. Bardzo fajna alternatywa, kiedy Twoja żona lub wybranka Twojego serca leje ogromne ilości oleju na patelnię lub do sałatek. Dzięki formie spreju będziesz pewien, iż nie zużywasz go więcej niż należy. A dodatkowo ma unikalny, naprawdę dobry smak, który pokochasz.

  34,98 zł
 • Prawdziwa oliwa z pierwszego tłoczenia na zimno w sprayu, jako rewekacyjna fuzja starego z nowym.

  21,98 zł
 • Tradycyjna, sprawdzona formuła dietetycznego oleju PAM, w wersji przystosowanej do użytku profesjonalnego. Niskokaloryczne smażenie i pieczenie dla najbardziej wymagających - większe ciśnienie, większa pojemność.

  34,98 zł
 • Uniwersalny, niskokaloryczny olej PAM w sprayu. Tradycyjne smażenie i pieczenie w nowoczesnym, bezkalorycznym wydaniu. Kultowy od 1961 roku.

  34,98 zł
 • Tłuszcz w kuchni nie musi oznaczać od razu tłustej kuchni. Niskokaloryczne oleje PAM dowodzą, że nawet smażyć i piec można bez niepotrzebnych kalorii.

  28,99 zł
 • Oryginalny, maślany spray do smażenia, pieczenia i przekąsek od firmy PAM. Prawdziwy aromat świeżego masła bez niepotrzebnych kalorii.

  48,99 zł
 • Specjalna, wyjątkowo odporna na długotrwałe oddziaływanie wysokich temperatur wersja bezkalorycznego oleju PAM. Idealna w obliczu ciężkich warunków panujących w piekarniku.

  38,98 zł
 • Dla każdego miłośnika grillowania, któremu nieobca jest też dbałość o sportową sylwetkę. Specjalna niskokaloryczna formuła zapobiegająca przywieraniu w wyższych temperaturach gwarantuje sukces każdego grilla, także tego dla prawdziwych fanów sportu.

  33,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 12

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?