Opinie o Nas

Lista produktów marki Nutramino

  • Sprawdzona europejska marka
  • Wysokobiałkowe przekąski
  • Dopracowane smaki

 

Sprawdzona europejska marka

Nutramino to pochodząca z Danii firma, która działa na rynku od 2002 roku. Chociaż początki marki obejmowały lokalną sprzedaż, obecnie produkty Nutramino można znaleźć w całej Europie oraz na Środkowym Wschodzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, marka zyskała zaufanie konsumentów, którzy są lojalni wobec dopracowanych smaków produktów Nutramino.

Wysokobiałkowe przekąski

Nutramino specjalizuje się w produktach spożywczych, o zwiększonej zawartości białka i korzystniejszym składzie niż ich zwyczajne odpowiedniki. W ofercie Nutramino znajdują się napoje wysokobiałkowe, batony i wafelki proteinowe, a także napoje izotoniczne i szoty przedtreningowe. Produkty Nutramino to świetny wybór zarówno dla profesjonalnych sportowców, ale również osób aktywnych fizycznie czy odchudzających się.

 

Dopracowane smaki

Produkty Nutramino cechuje dopracowany smak, który bardzo cenią sobie konsumenci. A to wszystko, mimo że przekąski Nutramino produkowane są bez dodatku cukru! Wybór smaków batoników, wafelków i napojów Nutramino nie jest bardzo szeroki, ale te które są dostępne, mają dopracowany smak.

Top 3 produkty Nutramino:

Aktywne filtry